Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çınar ağacı görmek rüya tabiri için kurak alan ve çınar ağacı

Rüyada Çınar Ağacı Görmek

51

Rüyada çınar ağacı görmek, çevresinin gözünden düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, sıkıntıya düşeceğine ve zor günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda nazara uğrayacağına işaret eden rüya, kem gözlerin kurbanı olacağına dikkat çeker. Huzursuzluk içinde, keyifsiz günler geçireceğini haber verir. Rüyada çınar ağacı görmek, çevresindeki menfaatçi insanların habercisidir. Bu insanlardan gelecek zararları için bir uyarıdır.

rüyada çınar ağacı dikmek

Rüyada çınar ağacı diktiğini gören kişi, güzel bir döneme girer. Üstelik hayırlı olaylar yaşar ve keyiflenir. Ruhunun gıdasını alacağına ve dinine yaklaşacağına işaret eder. Bu sayede sıkıntıların biteceğine ancak, bir süre ufak problemlerle boğuşacağına dikkat çeker.

rüyada çınar ağacına tırmanmak

Zor bir döneme gireceğine işarettir. Keyfinin kaçacağına ve çaresiz hissedeceğine delalet eder. Eğer çalışır ve çabalarsa, sıkıntılarını atacağına ancak, geçmişin yüklerini hala taşıyacağına işarettir.

rüyada çınar ağacı yaprağı görmek

Zorlu günlere işaret eder. Keyfinin kaçacağına ve kazanç kaybı yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda, geçim derdinin artacağına işaret eden rüya, zor günler geçireceğine ve huzursuzluk yaşayacağına dikkat çeker.

rüyada çınar ağacı kesmek

Rüyada çınar ağacı kesmek, çevresindeki gereksiz insanlara uyacağına işaret eder. Onların yolundan gideceğine ve başına belalar geleceğine işarettir. Üstelik, günah işleyeceğine işaret eden rüya, zarar edeceğine dikkat çeker.

rüyada çınar ağacı devrilmesi

Rüyada çınar ağacı devrilmesi, acı kayba işaret eder. Büyük bir insanın vefat edeceğine ve hüzün içinde geçen günlere işarettir.