Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada cinayet görmek rüya tabiri için elinde bıçak olan adam

Rüyada Cinayet Görmek

98

Rüyada cinayet görmek, zorluklara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin kendini kötü hissedeceğine ve büyük hatalar yapacağına işarettir. Aynı zamanda hatalarından ders almayan rüya sahibinin, hatalarını tekrarlayacağına ve sıkıntıya düşeceğine delalet eder. Hatta işlerinin de bozulacağına işaret eden rüya, hatalarından ders alması gerektiğine dikkat çeker. İşlerin bir süre bozulacağına, zarar edeceğine ve tükeneceğine delalet eder. Ayrıca bunalıma gireceğine ve mutsuz olacağına da işarettir.

rüyada cinayete tanık olmak

Rüyada cinayete tanık olmak, hayatına çeki düzen vermesi gerektiğine işaret eder. Rüya sahibi işlerine ve çevresine daha fazla önem vermeli, kendine yeni bir yol çizmelidir. Ayrıca insanlarla konuştuklarına dikkat etmesi gerektiğine işaret eden rüya, zarar görebileceğine dikkat çeker. Bu yüzden her insanla her şeyi konuşmaması ve herkese güvenmemesi gerekir. Hatta çevresindeki insanları gözden geçirmesi önemlidir.

rüyada cinayet işlediğini görmek

Rüyada cinayet işlediğini görmek, sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda tartışmaların ve dargınlıkların ortaya çıkacağına işaret eden rüya, bir süre üzüntüye işaret eder. Sonrasında iş yaşamında güzel gelişmeler yaşayacağına ve girişimlerinin başarı getireceğine işarettir. Hatta üzerinde çalıştığı bir projenin, büyü ses getireceğine ve insanlar tarafından tanınmasını sağlayacağına delalet eder. Sıkıntılardan sonra gelecek, güzel günlere ve rahata dikkat çeker. Bkz. Vurulmak

Cinayet Silahı

rüyada adam öldürmek

Rüyada adam öldürdüğünü görmek, kötü huylarından kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin gereksiz duygulardan arınacağına ve rahatlayacağına işaret eder. Hatta insanlara karşı saygılı ve iyi niyetli olacağına işaret eden rüya, kendini baştan aşağı değiştireceğine işarettir. Bu sayede insanlar tarafından sevileceğine ve ailesi tarafından takdir edileceğine işaret eder.

rüyada hayvan öldürmek

Rüyada hayvan öldürmek, günahlara ve hatalara işaret eder. Rüya sahibinin bir canlıya karşı haksızlık edeceğine işaret eden rüya, günahkar olacağına dikkat çeker. Hatta insanlar tarafından yargılanacağına ve dışlanacağına işaret eder. İsteklerinin gerçekleşmeyeceğine işaret eden rüya, hayatının alt üst olacağına ve üzüntülerin hayatını saracağına delalettir. Bu rüyayı gören kişinin; mutsuz, huzursuz, rahatsız, sevilmeyen ve istenmeyen bir insan olacağına işaret eder.