Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çıra görmek rüya tabiri için yanan odun

Rüyada Çıra Görmek

83

Rüyada çıra görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, hayatına yeni bir sayfa açacağına ve değişeceğine işaret eder. Aynı zamanda, şehir ve iş değiştireceğine işaret eden rüya, keyfinin yerine geleceğine ve mutlu olacağına dikkat çeker. Rüyada çıra görmek, sıkıntıların ve dertlerin yakın zamanda son bulacağına, insanların keyifleneceğine ve çalışmalarını karşılığını alacağına delalet eder.

rüyada odun görmek

Rüyada odun görmek, başarı elde edeceğine ve kıskanılacağına işaret eder. Rüya sahibinin, çevresindeki insanlar tarafından kıskanıldığına işarettir. Bu haset insanların, kişiye zarar vereceğine dikkat çeker. Üstelik, şanssızlıkların ve huzursuzlukların, bu döneme hakim olacağına işarettir.

rüyada çıra yakmak

Rüyada çıra yakmak, sıkıntı çekeceğine ve huzursuz olacağına işaret eder. Rüya sahibinin, insanları kıracağına ve kırılacağına delalettir. Aynı zamanda, küslüklerin ortaya çıkacağına işaret eden rüya, aracılık yapacağına dikkat çeker. Sonrasında, herkesi barışacağına ve güzel bir ortamının olacağına delalet eder. Bkz. Ateş

rüyada ateş görmek

Rüyada ateş görmek, maddi ve manevi rahat işarettir. Rüya sahibinin, güzel bir döneme gireceğini haber verir. Hatta, hayırlı olaylarla beraber gelecek, bereketin habercisidir. Ancak, vereceği bazı yanlış kararların sonucunda, ufak sorun ve sıkıntılar yaşayacağına delalet eder.

rüyada kömür görmek

Rüyada kömür görmek, yüksek kazanç elde edeceğine ve gelirinin artacağına işaret eder. Rahat ve huzurlu bir dönemin, hayırların habercisidir.

rüyada kül görmek

Rüyada kül görmek, maddi rahatlığa işaret eder. Hayırlı gelişmelere ve huzura işarettir. Aynı zamanda güzel günler geçireceğine işaret eden rüya, lüks bir hayatının olacağına dikkat çeker. Ailesine ve çevresine karşı iyi davranacağına, hayırlı bir insan olacağına ve itibarının artacağına delalet eder.