Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada cirit görmek rüya tabiri için cirit atan sporcu

Rüyada Cirit Görmek

67

Rüyada cirit görmek, yeni iş kapılarının habercisidir. Rüya sahibinin, fırsatlar göreceğine ve değerlendireceğine işaret eder. Aynı zamanda maddi güce kavuşacağına işaret eden rüya, rahatının yerine geleceğine ve kendini iyi hissedeceğine dikkat çeker. Günden güne, hayatındaki iyiliklerin farkına varacağına ve sevdikleriyle beraber güzel günler geçireceğine işaret eder. Bekar olan kişi için, hayırlı bir evlilik yapacağına ve ailesine huzurun hakim olacağına işarettir. Genel anlamıyla; aile huzuruna, mutluluğa, maddiyata, güzelliklere ve hayırlı gelişmelere işaret eder. Rüyada cirit görmek, hayırlı bir evladının olacağını da haber verir. Hatta bu evladın, ailesine bolluk ve bereket getireceğine işaret eder.

rüyada cirit atmak

Rüyada cirit atmak, çalışmalarının karşılığını alacağına işaret eder. Rüya sahibinin, hayırlı olaylar yaşayacağına ve keyifleneceğine işarettir. Aynı zamanda eğleneceğine işaret eden rüya, yüksek kazanç elde edeceğine ve gelirini arttıracağına delalet eder.

rüyada cirit atıldığını görmek

Rüyada cirit atıldığını gören kişinin, problemleri çözeceğine ve başarı elde edeceğine işaret eder. Hatalarından ders alacağına ve kendini geliştireceğine işarettir. Aynı zamanda çalışmalarını arttıracağına işaret eden rüya, hayallerine kavuşacağına dikkat çeker. Günden güne artan güzelliklerin, doğru kararlar vermesini sağlayacağına işarettir. Üstelik, yeni bakış açıları kazanacağına delalet eder.