Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çirkin görmek rüya tabiri için çirkin adam

Rüyada Çirkin Görmek

105

Rüyada çirkin görmek, iyi bir rüya değildir. Zor günlere ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin başına bazı belaların geleceğine ve istemediği olaylar yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda maddi zararların artacağı bu dönemlerin, rüya sahibine birçok ders vereceğine ve bir süre sıkıntı içinde kalacağına dikkat çeker. Ne kadar çalarsa çabalasın, sorunları ortadan tam kaldıramayacağına ve tam bitti derken, yeni bir sorunla karşılaşacağına işarettir.

Rüyada Çirkin Erkek Görmek

Rüyada çirkin erkek görmek, beklentilerin sonuçsuz kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin zarar edeceğine ve zor günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda sıkıntılarının artacağına işaret eden rüya, beklenmedik problemlerin gün yüzüne çıkacağına dikkat çeker. Bkz. Erkek

Çirkin Bebek Görmek

Çirkin bebek görmek, çevresindeki kötü insanlara işaret eder. Bu insanların, rüya sahibinin hakkında asılsız dedikodular yayacağına işarettir. Hatta iftiraya uğrayacağına ve zor günler geçireceğine işaret eden rüya, başladığı işleri bitiremeyeceğine işaret eder. Bu yüzden üzüntüsünün artacağına ve iş yaşamında da problemler yaşayacağına dikkat çeker. Zorlukların ve üzüntülerin, hayatını saracağına ve rüya sahibini sıkıntıya düşüreceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin; çevresindeki insanlara dikkat etmesi, insanlara fazla güvenmemesi, sorunların çözümünü araması ve yeni iş kapıları bulması gerekir.

Yaşlı çirkin adam

Rüyada Çirkin Kadın Görmek

Rüyada çirkin kadın görmek, işlerin alt üst olacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş ve özel hayatında yaşayacağı sıkıntılara işaret eden rüya, ihanetlere ve kayıplara dikkat çeker. Yakınlarında bulunan ve rüya sahibine yakın görünen bir insanın, yakın zamanda hamle yapacağına işaret eder. Özellikle; kişinin ayağını kaydırmak isteyeceğine, ortaya asılsız dedikodular atacağına ve insanları yanlış yönelteceğine işarettir. Bu insana dikkat etmesi ve uzaklaşması gerekir. Ayrıca sevdiği bir insana söyleyeceği bir sözün, onu kaybetmesine neden olacağına işaret eder.

Çirkin Yaşlı Kadın Görmek

Çirkin yaşlı kadın görmek, zor duruma düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin başına kötü olaylar geleceğine işaret eden rüya, istemediği durumlara düşeceğine işarettir. Aynı zamanda maddi ve manevi problemler yaşayacağı bu dönemlerin, rüya sahibine büyük dersler vereceğine işaret eder. Ayrıca beklenmedik durumlara düşeceğine ve yaşam standartlarının düşeceğine işarettir.