Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çiş görmek rüya tabiri için çiş damlası

Rüyada Çiş Görmek

129

Rüyada çiş görmek, mutluluğa ve huzura işaret eder. Rüya sahibinin güzel günler geçireceğine ve dilediği gibi bir hayata sahip olacağına işarettir. Aynı zamanda sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine işaret eden rüya, moralinin yerine geleceğine ve mutlu olacağına dikkat çeker. Özlemlerin ve sıkıntıların son bulacağına işaret eder. Rüyada çiş görmek, hayırlı insanlarla tanışacağına ve bu insanlardan çok şey öğreneceğine dikkat çeker. Beklentilerinin ve umutlarının gerçek olacağına ve istediği gibi bir geçime sahip olacağına işaret eder. Doğru yoldan ayrılmayacağına ve insanlara her zaman güzel önerilerde bulunacağına işarettir. Ayrıca ailesinde ve çevresinde sevilen ve el üstünde tutulan bir insan olacağına delalet eder.

rüyada sidik kokusu almak

Rüyada sidik kokusu aldığını görmek, hatalardan ve yanlışlardan dönmeye işaret eder. Rüya sahibinin dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına ve hatalarından ders alacağına işarettir. Aynı zamanda kötü düşüncelerden kurtulacağına işaret eden rüya, her gününün bir öncekinden daha iyi olacağına işaret eder.

rüyada başkasının işediğini görmek

Rüyada başkasının işediğini görmek, yeni işlere ve birlikteliklere işaret eder. Rüya sahibinin yeni iş fırsatlarını değerlendireceğine ve bir ortağının olacağına işarettir. Aynı zamanda kısmetinin açılacağına işaret eden rüya, yeni bir insanla ilişki yaşayacağına dikkat çeker.

rüyada sidik yapmak

Rüyada sidik yaptığını görmek, hatalara işaret eder. Rüya sahibinin büyük hatalar ve yanlışlar yapacağına işarettir. Aynı zamanda yapacağı bu hataların, ailesini ve çevresini üzeceğine işaret eder. Yaşayacağı sıkıntıların ve zorlu günlerin habercisidir. Üzüntüye ve kedere dikkat çeker. Hatta mutsuz olacağına ve üzüntüsünün herkes tarafından fark edileceğine işaret eder. Ancak hatalarının ve yanlışlarının affedilmeyeceğine ve insanları üzeceğine işarettir. Bkz. İşemek

Çiş rengi

rüyada sidik bulaşması

Rüyada sidik bulaşması görmek, bolluk ve berekete işaret eder. Rüya sahibinin rahat bir hayata sahi olacağına ve maddi rahatlığa ulaşacağına işarettir. Aynı zamanda çevresinden ve ailesinden alacağı destekler sayesinde dilediği gibi bir hayatının olacağına dikkat çeker. Her anlamda iyi ve güzel bir rüyadır.

rüyada sidik içmek

Rüyada sidik içtiğini görmek, her şeyi yönetemeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin gereksiz şeylere dertlendiğine ve her şeyi kontrol altında tutmaya çalıştığına işarettir. Ancak her şeyi kontrol altına alamayacağına ve hayatta kontrol edilemeyen şeyler olduğuna işaret eder.