Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada çivi görmek rüya tabiri için çivi ve çekiç

Rüyada Çivi Görmek

50

Rüyada çivi görmek, bazı kötü olaylara işaret eder. Rüya sahibinin hassas ve düşünceli olduğu bir dönemde, başına üst üste kötü olaylar geleceğine işarettir. Ayrıca, rüyada çivi görmek, rüya sahibinin bu dönemlerde, duygu patlamaları yaşayabileceğine ve çevresindeki sevdiği kişileri üzebileceğine işaret eder. Üstelik rüya sahibinin yaşayacağı bu olaylar sonucunda, uzun bir süre kötü hissedeceğine işarettir. Zorluklarla geçecek olan günlerin yerini sabırla beraber ferah ve huzurlu günler alacaktır.

rüyada çivi çakmak

Rüyada çivi çakmak, yeni girişimler ve rahat, ferah günlere işaret eder. Rüya sahibinin ileriki günlerinin huzurlu geçeceğine işarettir. Ayrıca, tüm sıkıntıların son bulacağına ve istediği mutluluk ve huzura kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Çivi Sökmek

Rüyada çivi sökmek, dine yakınlaşmaya işaret eder. Hatta, rüya sahibinin dinine ve namazına son derece yakın olacağına ve ruhunun rahatlayacağına işarettir. Üstelik, kişinin kendisini huzurlu ve mutlu hissedeceğine de işaret eder.

Rüyada Çivi Toplamak

Rüyada çivi toplamak, bazı hatalara ve kötü olaylara işaret eder. Kişinin kötü huyları neticesinde, hiç istemediği sonuçlar alacağına işarettir. Ayrıca rüya sahibinin çevresindeki, kötü davrandığı birisi tarafından utanılacak bir duruma düşürüleceğine işarettir.