Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çocuk kaybetmek rüya tabiri için baba ve çocuğu

Rüyada Çocuk Kaybetmek

20

Rüyada çocuk kaybetmek, aile içi sorunların habercisidir. Rüya sahibinin, zor bir dönem yaşayacağına dikkat çeker. Üstelik, eşler arası çekişmelerin olacağına, huzursuzluğun yükseleceğine ve keyiflerin kaçacağına işaret eder. Aynı zamanda maddi problemlerin baş göstereceğine işaret eden rüya, geçim derdine düşeceğine dikkat çeker. Aile içindeki tartışmaların, sudan sebeplerle olacağına, herkesin sakinleşip doğru düşünmesi gerektiğine işaret eder. Aksi halde, sinirine yenik düşen rüya sahibinin, ailesini ve çevresini kıracağına işarettir. Sonrasında pişmanlık yaşayacak ancak, iş işten geçmiş olacaktır.

rüyada çocuk görmek

Rüyada çocuk görmek, hayatından keyif alacağına işaret eder. Güzel bir dönemin, gelişmelerin ve öğrenmenin habercisidir. Aynı zamanda yeni sorumluluklarının olacağına ve ibadetlerini yerine getireceğine işaret eden rüya, aile içi huzuru sağlayacağına dikkat çeker. Ayrıca, kısmetinin açılacağına ve şansının yaver gideceğine işaret eder. Güzel günler, güzel arkadaşlıklar ve güzel amellerin olacağı bir döneme gireceğine işarettir.

rüyada çocuk bulmak

Rüyada çocuk bulmak, çalışmalara ve çabalara işaret eder. Rüya sahibinin kendini geliştireceğine ve başarı elde edeceğine işarettir. Kaybolmuş bir çocuğu bulup, ailesine teslim ettiğini gören kişinin, insanlara hayır yapacağına ve iyilik göreceğine delalet eder. Üstelik, temiz kalpli ve iyi niyetli bir insan olacağına işaret eden rüya, hayırlı bir insan olarak tanınacağına dikkat çeker. Bkz. Aramak

rüyada çocuk kaybetmek psikolojik olarak ne ifade eder?

Yoğun bir dönemin ve içinde bulunduğu sorumlulukların yansımasıdır. Bu aralar biraz çaresiz ve yorgun hissetse de, bitirmek istediği işlerin göstergesidir. Endişe ve kaygılı geçirdiği günleri, huzursuz iç halini yansıtan bir rüyadır. Üstelik, kontrolü altında gelişen şeyleri kabullenmediğini ve huzursuzluk yaşadığını gösterir.