Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çorba görmek rüya tabiri için yeşil çorba

Rüyada Çorba Görmek

134

Rüyada çorba görmek, maddiyata işaret eder. Rüya sahibinin büyük bir kazanç elde edeceğine ve gelirini arttıracağına işarettir. Aynı zamanda bolluk ve bereketin hayatında hakim olacağına işaret eden rüya, güzelliklerin ve iyiliklerin rüya sahibi için geldiğine dikkat çeker. Sağlıklı ve huzurlu bir yaşama, işlerin yoluna gireceğine, projelerin başarı getireceğine ve işlerinde bir numara olacağına işarettir. Hatta rüyada çorba görmek, maddi kaygılarının son bulacağına ve ömür boyu geçim sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eder. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, mutluluğun ve huzurun her zaman rüya sahibiyle olacağına dikkat çeker.

rüyada çorba yapmak

Rüyada çorba yapmak, karasızlığa ve ufak sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin zor bir döneme gireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda kafasının karışacağına ve bir türlü karar veremeyeceğine işaret eder. Günden güne her şeyin zorlaşacağına ve hiç istemediği bir döneme gireceğine işarettir. Bu yüzden kötü hissedeceğine, kendine bir türlü gelemeyeceğine işaret eder.

rüyada çorba içmek

Rüyada çorba içmek, iyi ve güzel bir rüyadır. Yaşayacağı güzel olayları ve gelişmeleri haber verir. Aynı zamanda borçlarından kurtulacağına işaret eden rüya, günden güne rahatlayacağına dikkat çeker. Geleceğinin parlak olduğuna ve şansının açık olduğuna işarettir.

rüyada çorba taşması

Rüyada çorba taşması, şanssızlığa işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve sıkıntıya gireceğine işarettir. Aynı zamanda ödeyemeyeceği kadar borç altına gireceğine ve maddi sıkıntıların boy göstereceğine dikkat çeker. Ayrıca rüya sahibini sağlığının bozulacağına ve kendisine dikkat etmesi gerektiğine işarettir. Bkz. Ekmek

Turuncu balkabağı çorbası

rüyada çorba ikram etmek

Rüyada çorba ikram etmek, çevresindeki insanlara dikkat çeker. Bu insanların dedikoducu ve saygısız insanlar olduğuna işarettir. Aynı zamanda rüya sahibine zarar vereceklerine ve sıkıntı yaşamasına neden olacaklarına işaret eder. Bu yüzden kişinin dikkatli olması ve kendisine dikkat etmesi gerekir.

rüyada çorba karıştırmak

Rüyada çorba karıştırmak, her şeyi helal yoldan yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin helal yoldan para kazanacağına ve harama göz ucuyla bakmayacağına işarettir. Aynı zamanda maddi sorun yaşamayacağına ve her anlamda güzellikler göreceğine dikkat çeker.