Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çukur görmek rüya tabiri için içi su dolu çukurlar

Rüyada Çukur Görmek – Yeni İslami Rüya Tabiri

63

Çukur görmek, kötü olayların habercisidir. Rüya sahibinin zorlu ve sıkıntılı olaylar yaşayacağına işarettir. Bu kötü olayların, rüya sahibine sıkıntı ve zorluk çıkaracağına dikkat çeker. Aynı zamanda işlerinin ve hayat düzenini bozulacağına işarettir. Ayrıca bu olayların, günden güne daha büyük sıkıntılara yol açacağına dikkat çeker. Maddi olarak zorlu günler geçireceğine işaret eden rüya, ödeyebileceğinden fazla borç alacağına işarettir. Manevi ve duygusal açlık yaşayacağına da işaret eder.

Rüyada çukur görmek, fırsatları göremeyen kişinin işaretidir. Rüya sahibi gereksiz şeylerle o kadar meşguldür ki, gerçek fırsatları görememektedir. Bu yüzden rüya sahibinin, karşısındaki engelleri aşamayacağına ve olduğu yere takılıp kalacağına delalet eder. Güzel ve hayırlı olayların, sıkıntılı ve zorlu olaylara dönüşeceğine işarettir.

rüyada çukur kazmak

Çukur kazdığını görmek, kötü sözlere ve dedikodulara işaret eder. Rüya sahibinin kendisini kötü hissedeceğine ve yaşam zevkinin kalmayacağına işarettir. Aynı zamanda işlerinin bozulacağına ve insanların saygısını kaybedeceğine delalet eder. Her anlamda kötü ve hayırsız bir rüyadır. Rüya sahibinin kafasına bazı olayları takacağına ve bu yüzden sorunlar yaşayacağına işarettir.

rüyada çukura düşmek

Çukura düştüğünü görmek, şanssızlıklara işarettir. Rüya sahibinin uğursuzluk ve şanssızlıklar yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda bu şanssızlıkların, rüya sahibini kötü ve olumsuz etkileyeceğine işarettir. Şanssızlıkların ve sorunların ortaya çıkacağına işaret eden rüya, uzun süre devam edeceğine dikkat çeker.

Çukura akan şelale

rüyada çukurdan çıkmak

Çukurdan çıktığını görmek, her şeyin düzene gireceğine işaret eder. Sıkıntı ve dertlerin sona ermesiyle beraber, güzel günlerin rüya sahibi için geldiğine işarettir. Aynı zamanda yaşayacağı güzel günlerin, neşe ve mutluluğu beraberinde getireceğine dikkat çeker. Her gün bir önceki günden daha iyi olacağına ve kendisini iyi hissedeceğine işarettir.

rüyada çukur kapatmak

Çukur kapattığını görmek, inkara işarettir. Rüya sahibinin olayları açığa çıkarmayacağına ve üstünü kapatacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin, her anlamda sıkıntı yaşayacağına ve kendini kötü hissedeceğine delalettir. Ayrıca önemli olaylarda sessiz kalacağına ve bu olayların, üzerini kapatacağına işaret eder.

rüyada çukura girmek

Çukura girdiğini görmek, sıkıntılı olaylara ve problemlere işarettir. Rüya sahibinin çevresinde ve ailesinde büyük sorunlar ortaya çıkacağına işaret eder. Ayrıca zorlukların ve sıkıntıların uzun süre devam edeceğine işaret eden rüya, zarar görmeye ve bunalıma girmeye dikkat çeker.