Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çul görmek rüya tabiri için çuval parçası

Rüyada Çul Görmek

44

Rüyada çul görmek, zarar edeceğine ve geçim sıkıntısı çekeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, stresli ve kaygılı bir döneme girdiğine işarettir. Huzursuzluk yaşayacağına ve keyfinin kaçacağına işaret eden rüya, aile içindeki rahatsızlığa dikkat çeker. Üstelik, malını mülkünü kaybedeceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Rüyada çul görmek, sağlık sorunlarının da geleceğine dikkat çeker.

rüyada çul dokumak

Çalışmaları ve çabaları sonuç verecektir. Hayırlı ve iyi kazanç elde edeceğine delalet eder. Doğru çalışacağına ve dürüst bir iş yaşamını benimseyeceğine işarettir. Bu sayede, yüksek kazanç elde edeceğine ve gelir artışı yaşayacağına delalet eder.

rüyada kumaş parçaları görmek

Yeni ve iyi halde görülen kumaş parçaları, maddi rahatlığa işaret eder. Gücünün artacağına ve itibar sahibi bir insan olacağına işarettir. Kötü halde ve pis kumaş parçaları gören kişinin, yokluk çekeceğine ve geçim derdine düşeceğine delalet eder. Üstelik, hayat düzeninin kalmayacağına da işarettir. Bkz. Kumaş

rüyada bez parçası görmek

Zaman kaybı yaşayacağına ve gereksiz strese gireceğine işaret eder. Faydasız insanlarla beraber olacağına, onlardan zarar göreceğine ve huzurunun kaçacağına işarettir. Hatta gelecek günlerin, rahatsızlıkları beraberinde getireceğine delalet eder.

rüyada çaput görmek

Rüya sahibinin, elindekilerle yetineceğine işaret eder. Daha fazlası için çabalamayacağına ve stabil bir hayat yaşayacağına işarettir. Eğer bu halinden memnunsa, güzel ve huzurlu bir hayatının olacağına işaret eder. Aksi halde, strese gireceğine ve rahatsız olacağına, dertli günler geçireceğine işarettir.