Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çürük görmek rüya tabiri için çürük üzümler

Rüyada Çürük Görmek

57

Rüyada çürük görmek, maddi kazanca işaret eder. Rüya sahibinin günden güne zenginleşeceğine ve lüks içinde yaşayacağına işarettir. Ancak paraya fazlasıyla odaklanacağına ve asıl önemli olan, kendisini unutacağına işaret eder. Bu yüzden çevresiyle ve ailesiyle sıkıntılar yaşayacağına, kendi iç dünyasında çatışmalar vereceğine delalettir. Hatta bir türlü mutluluğu yakalayamayacağına işaret eden rüya, kendine daha fazla zaman ayırması gerektiğine dikkat çeker.

Rüyada çürük görmek, çalışmaların ve çabaların sonuçsuz kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin bir şeylerin üzerine yoğunlaşacağına ancak, bir türlü olduramayacağına işarettir. Hatta; zorlu günlerin bundan sonra geleceğine, başarısızlıklara, emeklerin boşa gideceğine ve maddi sorunlar yaşayacağına işaret eder. Ayrıca yaşayacağı bu kötü olayların, rüya sahibinin aklını ele geçirmemesi gerekmektedir. Özellikle yatırımlarını yaparken, dikkatli olması ve iyice düşünmesi gerekir.

rüyada çürük sebze görmek

Rüyada çürük sebze görmek, dinden uzaklaşacağına ve iç sıkıntısı yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin kendini kötü hissedeceğine işaret eden rüya, manevi boşluğa ve duygusal patlamalara işarettir. Aynı zamanda her şeyin aşırısına kaçan rüya sabinin, bunu dizginlemesi gerektiğine işaret eder.

rüyada çürük elma görmek

Çürük elma görmek, hatalara ve yanlışlara işaret eder. Rüya sahibinin yanlışlarından dolayı zor günler geçireceğine, kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda şanssızlıklar yaşayacağına ve aksilikler yaşayacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin; hatalarından ders alması, günahları için tövbe etmesi, hayatına çeki düzen vermesi ve kötü niyetli insanlardan uzak durması gerekir. Bkz. Küf

Çürümüş sandal

Çürük elma rüyası, hayatında gereksiz şeylere fazlasıyla yer verdiğine işaret eder. Rüya sahibinin zaman kaybı yaşayacağına ve hayatının en zor günlerini geçireceğine işarettir. Aynı zamanda beklenmeyen sorunlar yaşayacağına ve işlerinin aksiliklerle dolacağına dikkat çeker. Bu yüzden çevresinden destek alması ve onlara danışması gerekir. Hatta aile büyüklerinden alacağı desteğin, rüya sahibine büyük katkılar sağlayacağına işaret eder.

Çürük görmek psikolojik olarak ne ifade eder?

Çürük görmek, kaygıları ve endişeyi yansıtır. Her düşüncesinde negatiflik barındığına ve hayatına olumsuz etkilerinin olduğunu gösterir. Bundan dolayı içi sıkıntıyla dolan kişinin göstergesidir. Hatta bazı düşüncelerinin, kendisini bile rahatsız ettiğini yansıtır.