Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada cüzdan görmek rüya tabiri için boş cüzdan

Rüyada Cüzdan Görmek

74

Rüyada cüzdan görmek, sırlara işaret eder. Rüya sahibinin sırlarına ve bu sırların gizleneceğine işarettir. Cüzdanını başkasına verdiğini gören kişinin, sırlarını bu kişiyle paylaşacağına ve ona dert yanacağına işaret eder. Cüzdanını kaybettiğini görmesi ise, gereksiz üzüntüye ve zorluklara işarettir. Çevresinde, tartışmaların olacağına ve insanların birbirini kıracağına delalet eder.

Rüyada Eski Cüzdan Görmek

Yüksek kazanç elde edeceğine ve gelir artışı yaşayacağına işaret eder. Bolluk ve bereketin, hayatına hakim olacağına işarettir. Aynı zamanda mutluluğunun artacağına işaret eden rüya, keyfinin yerine geleceğine dikkat çeker.

Yeni Cüzdan Görmek

Şansının yaver gideceğine ve kısmetinin açılacağına işaret eder. Ayrıca, günden güne artan iyiliklerin habercisidir.

Rüyada Cüzdan Bulmak

Rüyada cüzdan bulmak ve içinde para olduğunu görmek, şanslı günler geçireceğine işaret eder. Hatta, beklenmedik bir anda, hayatının olumlu yönde değişeceğine işarettir. Eğer içinde para yoksa, hayallerinin suya düşeceğine işaret eder. Maddi zorlukların ve geçim derdinin habercisidir. Üstelik sırlarının ortaya saçılacağına, herkesin sırlarını öğreneceğine işaret eder.

İçi Para Dolu Cüzdan Bulduğunu Görmek

Rüyada içi para dolu cüdan bulduğunu gören kişinin, şansının yaver gideceğine işaret eder. Ayrıca, maddi kazanç elde edeceğine, hayırlı olayların varlığına ve huzura işarettir. Bkz. Para

Rüyada Para Bulmak

Rüyada para bulduğunu gören kişinin, kısmetinin açılacağına işaret eder. Rızkının genişleyeceğine, maddi güç elde edeceğine, zenginleşeceğine ve hedeflerine ulaşacağına işarettir. Ayrıca, keyifli günlerin rüya sahibini beklediğini haber verir.