Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada dalmak rüya tabiri için tüple dalmak dalgıç

Rüyada Dalmak

31

Rüyada dalmak, kayıplar vereceğine ve zarar edeceğine işaret eder. Parasını kontrol edemeyen rüya sahibinin, rahatsız olacağına işarettir. Aynı zamanda başarısızlıklara ve mutsuzluğa işaret eden rüya, tembelliğinden yaşayacağı sorunlara dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin, kendine çeki düzen vermesi ve çalışmalarını arttırması gerekir.

rüyada havuza dalmak

Maddi kayıplar vereceğine ve hayallerini suya düşeceğine işaret eder. Zor bir döneme gireceğine ve keyfinin kalmayacağına işarettir. Aynı zamanda boşa para harcayacağına işaret eden rüya, geçim derdinin artacağına dikkat çeker.

Suya dalmak

Rüyada suya dalmak, zarar göreceğine işaret eder. Maddi ve manevi sıkıntı çekeceğine, kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda plan yapacağına ve çaba göstereceğine işaret eden rüya, eni sonu başarı elde edeceğine işaret eder.

Denizin dibine dalmak

Önemli kararlar alacağına ve bu kararların arkasında duracağına işaret eder. Kendini geliştireceğine, büyük çabalar göstereceğine ve hayır göreceğine işarettir. Kararlarını uygulayan rüya sahibinin, güçleneceğine delalet eder.

Denize dalmak

Şanssızlıklar yaşayacağına ve kısmetinin kapacağına işaret eder. Maddi ve manevi problemler yaşayacağına, pişman olacağına ve huzursuz hissedeceğine delalettir. Günden güne artan sorunların, rüya sahibinin kötü etkileyeceğine işaret eder.