Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada damla görmek rüya tabiri için sıçrayan damlalar

Rüyada Damla Görmek

67

Rüyada damla görmek, hayırlı ve güzel rüyalardandır. Gören kişinin maddi ve manevi rahata ereceğine işaret eden rüya, sıkıntıların biteceğine dikkat çeker. Aynı zamanda zorlu günlerin bitmesiyle beraber, hayatının istediği gibi olacağına işarettir. Her anlamda iyi ve güzel bir rüyadır. Büyük gelişmelerin, günden güne artan güzelliklerin, huzurun ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca kazançlarının artacağına ve büyük gelir artışı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Bir Damla Kan Görmek

Rüyada kan damlası görmek, zorlu günlere ve beklenmedik sıkıntılara işarettir. Rüya sahibinin zor bir döneme gireceğine, kendini kötü hissedeceğine işaret eder. Aynı zamanda ruhunun sıkılacağına ve olmak istediği yerde olmadığına dikkat çeker.

rüyada su damlası görmek

Rüyada su damlası görmek, mal mülk ve paraya işaret eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi rahatlığına dikkat çeker. Aynı zamanda geleceğinin, güzellik ve huzurla dolu olduğuna işarettir. Şansının da yaver gitmesiyle beraber, dileklerin gerçek olacağına işaret eder.

rüyada damla damla yağmur yağdığını görmek

Damla damla yağmur yağdığını görmek, maddi rahatlığa işaret eder. Rüya sahibinin hayatına bolluk ve bereketin hakim olacağına işarettir. Aynı zamanda büyük rahatlık yaşayacağına işaret eden rüya, kazancının ve gelirinin artacağının altını çizer. Günden güne güzelleşen bir hayata ve bu hayatın, rüya sahibinin eseri olduğuna işaret eder. Müjdeli haberleri ve güzel gelişmelerin habercisidir. Bkz. Akarsu

Pembe su damlası sıçraması

rüyada damla damla su içtiğini görmek

Rüyada damla dalma su içtiğini görmek, hayırlara ve iyiliklere işaret eder. Rüya sahibinin iyi ve güzel aile hayatına ve hayırlı bir eşinin olacağına işarettir. Eğer evliyse, eşinin iyi ve güzel kalpli bir insan olduğuna dikkat çeker. Hatta bu insan sayesinde maddi ve manevi rahatlığa erişeceğine delalet eder. Her anlamda iyi ve güzel bir rüyadır.

rüyada damlayan tavan görmek

Rüyada damlayan tavan görmek, problemlerin çözüleceğine ve rahatlayacağına işaret eder. Aynı zamanda tüm sorunların bitmesiyle beraber önünün daha net göreceğine dikkat çeker. Bu sayede işlerinde ve hayatında güzel bir döneme gireceğine işaret eden rüya, huzursuzluk ve sıkıntıların son bulacağına işaret eder.

rüyada damla gözyaşı görmek

Damla gözyaşı görmek, para kaybetmeye ve maddi zorluklara dikkat çeker. Rüya sahibinin maddi olarak zorlanacağına ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda sıkıntı ve dertlerinin son bulacağına işaret eder. Ancak bunun için, rüya sahibinin daha fazla fırsat gözlemesi ve çalışması gerekir.