Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada dargınlık görmek rüya tabiri için darılan adam

Rüyada Dargınlık Görmek

50

Rüyada dargınlık görmek, rahata ve huzura işaret eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi olarak rahata ereceğine, kendine yeni bir sayfa açacağına ve moralinin yerine geleceğine işarettir. Aynı zamanda uzun zamandır çekindiği bir şeye ilk adımını atacağına ve mutluluğu bulacağına işaret eder. Rüyada dargınlık görmek, pozitif düşüncelere ve iyi geçime işaret etmesiyle beraber her gününün güzellik getireceğine işarettir. Ayrıca iş yaşamında ortaya bazı problemlerin çıkacağına ve rüya sahibini rahatsız edeceğine delalet eder.

rüyada birine darılmak

Rüyada birinde darılmak, bu kişinin rüya sahibine karşı olduğuna işaret eder. Görülen insanın rüya sahibini rakip olarak gördüğüne ve alt etmek istediğine işarettir. Üstelik bu kişiye dikkat etmesi gerektiğine ve mümkünse çevresinden uzaklaştırması gerektiğine dikkat çeker. Aynı zamanda maddi olarak büyük kayıplar verebileceğine ve zor günlerin rüya sahibi için geldiğine işaret eder. Ancak bu insana karşı önlem alırsa, sıkıntısız bir dönem geçireceğine işarettir.

rüyada dargın olduğun birini görmek

Dargın olduğunu görmek, kötü bir rüyadır. Rüya sahibinin şanssızlık yaşayacağına ve zor günler geçireceğine işaret eder. Aynı zamanda sıkıntı yaşayacağına işaret eden rüya, kötü bir döneme gireceğine ve kendini kötü hissedeceğine delalettir. İş yaşamındaki sıkıntıların çoğalacağını ve maddi problemleri de gösterir.

rüyada birine küsmek

Rüyada birine küsmek, karşısına iyi insanlar çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin saygılı ve erdemli insanlarla karşılaşacağına işaret eden rüya, maddi ve manevi rahatlığa işarettir. Aynı zamanda güzel günler geçireceğine işaret eden rüya, mutluluğun ve huzurun hayatına hakim olacağına işaret eder. Bkz. Küs Olduğun Biriyle Konuşmak

düşünceli ve dargın adam

rüyada anne babaya küsmek

Rüyada anne babaya küstüğünü görmek, maddi ve manevi rahatlığa işaret eder. Rüya sahibinin istediği gibi bir hayatının olacağına ve dileklerinin gerçek olacağına işarettir. Aynı zamanda maddi kaynaklarının çoğalacağına ve kaygılarının son bulacağına delalet eder.

rüyada komşuya küsmek

Rüyada komşuya küsmek, komşusuyla arasının bozulacağına işaret eder. Rüya sahibiyle tartışma başlatacak olan bu kişinin, ortamı gereceğine işarettir. Aynı zamanda rüya sahibini rahatsız edeceğine, rüya sahibinin bu insandan kurtulması gerekeceğine işaret eder. Üstelik gereksiz sözleri olan bu insanın, rüya sahibine hiçbir faydası olmayacağına işarettir.