Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada davar görmek rüya tabiri için davar ve yavrusu

Rüyada Davar Görmek

158

Rüyada davar görmek, iyi işler çıkaracağına işarettir. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve başarı elde edeceğine işaret eder. Aynı zamanda maddi ve manevi rahatlığa işaret eden rüya, kariyerinde hızla yükseleceğine dikkat çeker. İşlerinde ve özel hayatında başarılar elde eden rüya sahibinin, çevresi ve ailesi tarafından takdir edileceğine işaret eder. Konumunun yükseleceğini ve keyfinin yerine geleceğini de haber verir.

rüyada davar otlatmak

Rüyada davar otlatmak, başarıya işaret eder. Rüya sahibinin maddi konularda başarı elde edeceğine ve insanlar tarafından tanınacağına işarettir. Aynı zamanda itibar sahibi bir insan olacağına işaret eden rüya, hayatının güzelleşeceğine dikkat çeker. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, iş hayatındaki güzel gelişmeleri haber verir.

rüyada davar gütmek

Rüyada davar gütmek veya otlatmak, alanında bir numara olacağına işaret eder. Rüya sahibinin başarı elde edeceğine ve iş yaşamında güzel gelişmeler yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda yeni insanlarla tanışacağına işaret eden rüya, bu insanlar sayesinde kendini geliştireceğine işaret eder. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, alanında uzman ve tavsiye alınan bir insan olacağına dikkat çeker.

rüyada davar kesmek

Rüyada davar kesmek, kazancının ve gelirinin azalacağına işaret eder. Rüya sahibinin yüksek kazançlar ve gelir artışı yaşadığı bir dönemde, yapacağı hatalar nedeniyle zor günler geçireceğine işarettir. Hatta maddi kaynaklarının günden güne eriyeceğine ve özgüven düşüşleri yaşayacağına delalet eder. Bu yüzden kendini mutsuz ve huzursuz hissedeceğine işaret eden rüya, beklentilerinin ve hayallerinin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Bkz. Kurban

yan yana olan davarlar

rüyada davar sürüsü görmek

Rüyada davar sürüsü görmek, liderliğe işarettir. Rüya sahibinin insanları yöneteceğine ve onlara güzel şeyler öğreteceğine işaret eder. Hatta onlara karşı gösterdiği saygı ve sevgi sayesinde, çevresi tarafından sevileceğine ve saygı göreceğine dikkat çeker. İşlerini en iyi şekilde yapmaya özen gösteren rüya sahibinin, er geç dileklerine ulaşacağına dikkat çeker.

rüyada davar pisliği görmek

Rüyada davar pisliği görmek, helal yoldan elde edilen kazanca işaret eder. Rüya sahibinin maddi yükselişler yaşayacağına ve insanlar arasında sevileceğine işarettir. Aynı zamanda doğru yoldan ilerleyeceğine işaret eden rüya, günahlardan ve yanlış yollardan uzak duracağına dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin, çalışmalarının ve çabalarının karşılığını alacağına işarettir.