Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada davul görmek rüya tabiri için davullar ve bateri

Rüyada Davul Görmek

84

Rüyada davul görmek, kişinin çevresinde bulunan kötü kişilere işaret eder. Rüya sahibinin bu insanlar yüzünden zor duruma düşeceğine işaret eden rüya, zor günler geçirileceğine dikkat çeker. Bu yüzden rüya sahibinin bu insanları, daha fazla zaman kaybetmeden çevresinden uzaklaştırması gerekir. Rüyada davul görmek, hayatının kritik bir noktaya geleceğine işarettir. Ufak sorunları büyüteceğine ve insanları rahatsız edeceğine işaret işaret eder. Ayrıca kulağına asılsız dedikodular geleceğine ve rüya sahibinin rahatsız olacağına işarettir. Yeni insanlarla tanışacağına işaret eden rüya, çevresini daha iyi seçeceğinin altını çizer.

rüyada davul çalmak

Rüyada davul çalmak, güzel olayların habercisidir. Yeni gelişmeler yaşayacağına işaret eden rüya, kendini iyi hissedeceğine dikkat çeker. Aynı zamanda hayırlı gelişmeler yaşayacağına ve günden güne iyileşeceğine dikkat çeker. Önemli kararlar vereceğine ve bu kararların, hayır ve bereket getireceğine işarettir. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır.

rüyada davul sesi duymak

Rüyada davul sesi duymak, iyi ve güzel bir rüyadır. Müjdeli haberlere ve yeni gelişmeler işaret eder. Aynı zamanda insanlar arasında sevilen ve saygı duyulan bir insan olacağına dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin, yeni işlere girişeceğine ve büyük projeler yapacağına işaret eder. Ayrıca yaşayacağı gelişmelerin, rüya sahibine hayır getireceğine işarettir.

rüyada davul çalan birini görmek

Davul çalan birini görmek, yeni işe ve düzene işaret eder. Rüya sahibinin yeni bir iş için teklif alacağına ve iş düzeni kuracağına işarettir. Aynı zamanda maddi olarak yükseleceğine ve işini başarıyla yapacağına işaret eder. Ömür boyu sağlıklı ve huzurlu olacağına işaret eden rüya, işlerini de yapmaya devam edeceğine dikkat çeker. Bkz. Gitar

Tahta davul

rüyada davul tokmağı görmek

Davul tokmağı görmek, yeni işlere işaret eder. Rüya sahibinin boyundan büyük işlere kalkışacağına işarettir. Ancak bu işlerin, zamanla büyük paralar kazanmasını sağlayacağına işaret eder. Bu yüzden kendine inanması ve yaptığı işi sürdürmesi gerekir. Kazanacağı paralarla hayır yapacağına ve insanların kalbini kazanacağına işaret eder. Ayrıca yardıma muhtaç insanlara yardım eden rüya sahibinin, darda kalmayacağına ve destek bulacağına işarettir.