Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Def Görmek

25

Rüyada def görmek, iyi ve güzel bir rüyadır. İtibar sahibi olacağına ve kendini geliştireceğine işaret eder. Aynı zamanda mutlu ve huzurlu bir hayatının olacağına işaret eden rüya, sıkıntı ve dertlerinin sona ereceğine dikkat çeker. Çevresindeki kötü insanlardan kurtulan rüya sahibinin, daha iyi günler geçireceğine işaret eder. Günden güne artan güzelliklerin, rüya sahibinin çabalarıyla gerçekleşeceğine işarettir.

rüyada def çalan birini görmek

Rüyada def çalan birini görmek, düşmanlara ve gereksiz insanlara işaret eder. Bu insanların, rüya sahibine zarar vereceğine işarettir.

rüyada def sesi duymak

Mutlu ve huzurlu bir döneme gireceğine işaret eder. Şansının yaver gideceğine, kendini iyi hissedeceğine ve hayırlı olaylar yaşayacağına işarettir.

rüyada zilli def görmek

Sorun ve sıkıntılarından kurtulacağına, rahat bir döneme gireceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin, kendini iyi hissedeceğine işarettir.

rüyada def çalıp ilahi söylemek

Rüyada def çalıp ilahi söylemek, başarı elde edeceğine ve hayırlı bir insan olacağına işaret eder. Aynı zamanda maddi rahatlığının yerinde olacağına işarettir.

rüyada düğünde def çalmak

Sorun ve sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin bir süre sıkıntı çekeceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir.