Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada değnek görmek rüya tabiri için mavi sihirli değnek

Rüyada Değnek Görmek

68

Rüyada değnek görmek; sevgi, saygı, merhamet ve itibar gibi, güzel şeylere işaret eder. Rüya sahibinin çevresi tarafından sevilen ve saygı gören bir insan olacağına işarettir. Hatta rüya sahibinden tavsiye alarak, hayatlarına yön vereceklerine işaret eder. Rüyayı gören kişinin, sözüne değer verilen ve saygı duyulan bir insan olacağını haber verir.

Rüyada değnek görmek, insanlara umut vereceğine işaret eder. Onlara yardım eli uzatacağına ve desteğini esirgemeyeceğine işarettir. Bu sayede onlar tarafından sevileceğine, saygı göreceğine ve değer verileceğine işaret eder. Sonrasında bu insanlardan destek göreceğine ve aralarında güzel bir bağ olacağına işarettir.

rüyada eldeki değneğin uzaması

Rüyada eldeki değneğin uzaması, derletin biteceğini haber verir. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve kendini iyi hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda dileklerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, mutlu ve huzurlu olacağına delalet eder. Bu sayede işlerine daha iyi odaklanacağına ve güzel bir döneme gireceğine işarettir.

rüyada değneğe dayanmak

Rüyada değneğe dayanmak, sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibinin tersliklerle dolu bir döneme gireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda çevresinden destek alacağına işaret eden rüya, sıkıntıların bu şekilde çözeceğine işaret eder. Bkz. Tahta

elinde yıldızlı değnek olan kız

rüyada eldeki değneğin kısalması

Rüyada elindeki değneğin kısaldığını görmek, sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda hayallerin suya düşeceğine ve istekleri için, çalışmalarının yetersiz olduğuna delalet eder.

rüyada değnekle dayak yemek

Rüyada değnekle dayak yemek, sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin zorlu günler geçirdiğine işaret eden rüya, bir süre daha sıkıntı çekeceğine işaret eder. Aynı zamanda hatalarından ders almayan kişinin, uzun bir süre daha sıkıntılar içinde olacağına delalettir.

rüyada kırılmış değnek görmek

Rüyada kırılmış değnek görmek, iş hayatındaki gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve rahatının yerinde olacağına işarettir. Aynı zamanda mutlu ve huzurlu olacağına işaret eden rüya, düşmanların varlığına dikkat çeker. Bu kişilere karşı dikkatli olması ve onlara fırsat vermemesi gerekir. Aksi halde saadetinin bozulacağına delalet eder.

rüyada değnekle bir şeye vurmak

Rüyada değnekle bir şeye vurmak, hileye işaret eder. Rüya sahibinin haram yoldan ilerleyeceğine ve hayırsız günler geçireceğine işarettir. Hatta insanlar tarafından yargılanacağına dikkat çeker.

rüyada değnekle dayak atmak

Rüyada değnekle dayak atmak, çevresindeki birine iyiliğinin dokunacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu kişiyi mutlu edeceğine ve iyi hissetmesini sağlayacağına işarettir. Üstelik zamanı gelince bu kişinin, rüya sahibine destek olacağına delalet eder.