Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada delik görmek rüya tabiri için büyük delik

Rüyada Delik Görmek

48

Rüyada delik görmek, iyi ve güzel bir rüyadır. Güzel gelişmeler yaşayacağına ve keyfinin yerine geleceğine işaret eder. Aynı zamanda hayatının olumlu seyredeceğine ve mutlu olacağına delalet eder. Hatta mutluluk ve huzurun hayatına hakim olacağına işaret e den rüya, sağlıklı ve uzun bir ömrünün olacağına işarettir. Bu rüyayı gören kişinin; hayallerine ulaşacağına, mutlu ve huzurlu olacağına, işlerine yön vereceğine ve isteklerine ulaşacağına delalet eder.

rüyada delik duvar görmek

Rüyada delik duvar görmek, beklenmedik olaylara işaret eder. Rüya sahibinin sorunlar yaşayacağına ve zor günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda işlerinin ters gideceğine işaret eden rüya, maddi kaynaklarının azalacağına dikkat çeker.

rüyada delik tencere görmek

Delik tencere görmek, çalışmaların ve çabaların sonuçlarının olmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve isteklerine ulaşmayacağına işarettir. Aynı zamanda maddi ve manevi kayıplar yaşayacağına işaret eden rüya, sıkıntıların günden güne artacağına dikkat çeker. Hatta aile içindeki maddi problemlerin, huzurun kaçmasına neden olacağına işarettir.

rüyada delik ayakkabı görmek

Delik ayakkabı görmek, sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibinin sağlık problemleri yaşayacağına ve keyifsiz günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda maddi ve manevi sorunlar yaşayacağına işaret eden rüya, sorunlarının artacağına dikkat çeker. Hatta yaşayacağı bu problemlerin, rüya sahibini fazlasıyla üzeceğine ve bunalıma sokacağına işaret eder. Bkz. Ayakkabı

delikten bakan çocuk

Delik çorap görmek

Delik çorap görmek, geçim sıkıntılarına ve zorlu günlere işaret eder. Rüya sahibinin kirasını ve faturalarını ödemekte zorlanacağına işaret eden rüya, ay sonunu zor getireceğine dikkat çeker. İsteklerine ve hayallerine ulaşmayacağına ve günden güne her şeyin daha zor olacağına delalettir. Üstelik maddi problemlerin, beraberinde huzursuzluk ve sıkıntı getireceğine işaret eder.

Delik halı görmek

Delik halı görmek, zarara işarettir. Rüya sahibinin maddi ve manevi zararlar edeceğine işaret eder. Aynı zamanda maddi kayıplar vereceğine ve umutsuz durumlara düşeceğine işarettir. Hatta boyunu aşan işlere kalkışan rüya sahibinin, yetersiz sermaye yüzünden batacağına delalet eder. Bu yüzden atacağı adımlara dikkat etmesi ve işine uygun adımlar atması gerekir.