Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada denizaltı görmek rüya tabiri için büyük siyah denizaltı

Rüyada Denizaltı Görmek

83

Rüyada denizaltı görmek, rahata ereceğine ve ferahlayacağına işarettir. Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına ve engelleri aşacağına işaret eder. Bu sayede maddi ve manevi kazanç elde edeceğine işaret eden rüya, şansının yaver gideceğine işarettir. Hatta parasını arttıracağına, maddi kaynaklarını çoğaltacağına ve mal mülk biriktireceğine işaret eder. Bu sayede; imkanlarının genişleyeceğine, mutlu olacağına, keyfinin yerine geleceğine ve rahat bir hayata sahip olacağına işarettir.

rüyada denizaltına bindiğini görmek

Rüyada denizaltına bindiğini görmek, sıkıntıların biteceğine işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve keyifleneceğine işarettir. Aynı zamanda maddi ve manevi güzel günler geçireceğine delalet eder.

rüyada askeri denizaltı görmek

İyi ve yardımsever insana işaret eder. Rüya sahibinin çevresine ve ailesine iyi davranacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve onların, gönlünü göreceğine işarettir. Sonrasında insanlar tarafından tanınacağına ve sevileceğine işaret eden rüya, hayallerine ulaşacağına dikkat çeker.

denizin içindeki denizaltı

rüyada denizaltı kullandığını görmek

İşinde bir numara olacağına işaret eder. Rüya sahibinin aranan ve saygı gören bir insan olacağına işarettir. Bu sayede maddi ve manevi rahata ereceğine işaret eden rüya, rızkının genişleyeceğine dikkat çeker. Üstelik müjdeli haberler alan rüya sahibinin, mutlu olacağına ve keyfinin yerine geleceğine işaret eder. Bkz. Deniz Savaşı