Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada deprem görmek rüya tabiri için yıkılan evler

Rüyada Deprem Görmek

42

Rüyada deprem görmek, rüya sahibinin yaşadığı sorunlara işaret eder. Kişnin gelecek günlerde bazı kötü gelişmeler yaşayacağına ve kendisini kötü hissedeceğine işarettir. Ayrıca deperem olan yerde cereyan edecek bazı kötü olayların işaretidir. Rüya sahinin bu günlerde farklı bir yola gireceğine ve istediğini bu yolda bulabileceğine işaret eder. Ayrıca, Kişinin bu günerde daha da dikkatli ve sorumlu olması gerekir. Çünkü bu günler kişinin emeklerinin karşılığını alacağı günlerdir.

rüyada deprem olduğunu görmek

Rüyada deprem olduğunu görmek, yeniliklere işaret eder. Rüya sahibinin hayatının kökten değişeceğine işarettir. Bu günlerde rüya sahibinin hayatını etkileyecek yeni kararlar alması gerektiğine ve bu kararları doğru alması için kendisini bir süre sakin ve düşünceli tutması gerektiğine işarettir. Aksi halde kişinin yanlış kararlar alarak hiç istemediği olaylar yaşayabileceğine işaret eder.

rüyada deprem görmek rüya tabiri için yıkılan evlere bakan adam

rüyada depremde sallanmak

Depremde sallanmak, iyi bir rüya değildir. Rüya sahibinin hayatında yaşanan sıkıntılı olayara işarettir. Ayrıca, maddi ve manevi kayıplar yaşanılan bu günlerde kişi üzgün olacaktır. Üstelik, kişinin çevresinde yaşanan tartışmalar yüzünden, bazı küslükler olacaktır. Rüya sahibi bu tartışmalar yüzünden kötü günler geçirir.

rüyada depremde evlerin yıkıldığını görmek

Rüyada depremde evlerin yıkılması, evlerin yıkıldığı yerde yaşanan olaylara işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin kendi evi yıkıldıysa, bu rüya kişinin evindeki insanları ihmal ettiğine, bu kişilerin rüya sahibinin ilgisine ihtiyacı olduğuna ve onlarla daha fazla vakit geçirmesi gerektiğine işarettir.

rüyada depremi hissetmek

Rüyada depremi hisstemek, kişinin hayatında hiç beklemediği gelişmeler yaşayacağına işaret eder. İş yaşamında ve çevresinde yaşanacak olan bu gelişmelerin bazıları iyi, bazıları kötü gelişmelerdir. Ayrıca kişinin çevresinden destek göreceğine ve yaptığı işlerden alnının akıyla çıkacağına, istediği hayata yaklaşacağına işarettir. Üstelik kişinin çalışmalarının ve emeklerniin karşılığını, uzak olmayan bir zamanda alacağına delalettir.

Rüyada depremi izlemek

Rüyada deprem izlemek, kişinin çeresinde gerçekleşen adaletsiz olayalara işaret eder. Rüya sahibinin haksızlığı gördüğü halde ses çıkarmayarak büyük bir pişmanlığa düşeceğine işarettir. Ayrıca rüya sahibinin kendini düşünerek yavaş yavaş çevresindeki insanları kaybedeceğine işaret eder.