Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada deve görmek rüya tabiri için dinlenen develer

Rüyada Deve Görmek

94

Rüyada deve görmek, görülüş şekline göre, bazı kötü durumlara işaret edebilmektedir. Rüyada görülen dişi bir deveyse ve yavru develeri de yanındaysa, bekar bir kimsenin boşanmış ve çocukları olan bir kadınla evleneceğine işaret eder. Eğer dişi deve yalnızsa bu bekar kimsenin karşısına bir kısmet çıkacağına işarettir. Görülen deve size aitse ve öldüyse, bu eşinizin vefatına işaret eder. Rüyada deveye bindiğini görmek, seyahat ve yolculuğa işaret eder.

rüyada deve kesmek

Deve kesmek, saygın bir devlet adamının veya itibar sahibi bir adamın ölümüne işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin çevresindeki saygın bir adamın öleceğine işaret eder. Ve insanların bu adamın malından fayda göreceklerine işarettir

rüyada deveye binmek

Rüyada deveye binmek, iyi bir rüyadır. Rüya sahibinin kafasını dağıtmak ve stresini atmak için bir seyahate çıkacağına işarettir. Ayrıca tatil günlerinde kendisini mutlu hissedeceğine işaret eder. Rüyada deveye bindiğini görmek, üst mevkilere işaret eder. Üstelik, kişinin terfi edeceğine de işarettir.

rüyada deve görmek rüya tabiri için deveye binen insanlar

rüyada deve yavrusu görmek

Rüyada deve yavrusu görmek, iyi bir rüyadır. Hayırlı bir evlada işaret eder. Rüya sahibinin iyi ve akıllı bir evladının olacağına işarettir. Hatta, rüya sahibinin bu çocuğu çok seveceğine ve ona güzel şeyler öğreteceğine işaret eder.

rüyada beyaz deve görmek

Rüyada beyaz deve görmek, kişinin tüm arzularına kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatının en şanslı dönemine girdiğine, bu dönemde hayatında arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına işaret eder. Üstelik iş yaşamında büyük gelişmeler yaşayacak olan rüya sahibinin, istediği gelir seviyesine ulaşacağına işarettir. Ayrıca, kişinin karşısına bir kısmetinin çıkacağına ve bu kişinin çok varlıklı bir aileden geldiğine işarettir. Üstelik, rüya sahibinin tüm isteklerini gerçekleştirecek kişi olduğuna işarettir. Bundan böyle rüya sahibinin çevresinde köklü değişiklikler olacaktır. Hatta kişinin çevresi neşe ve mutlulukla dolar. Rüya sahibi her zaman yakınlarından destek görür ve sevgi dolu günler geçirir. Ayrıca, kişinin tüm sıkıntılarının sonuna ve gelecek günlerin rüya sahibi için harika olacağına işaret eder.