Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada doğurmak rüya tabiri için karnını tutan hamile kadın

Rüyada Doğurmak

50

Rüyada doğurmak, iyi bir rüyadır. Rüya sahibine bir takım mesajlar vermektedir. Eğer kişi kız bebek doğurduysa, hayırlı ve sağlıklı bir erkek evladının olacağına, erkek doğurduğunu gördüyse, bu hayırlı ve sağlıklı bir kız evladının olacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya iyilik ve ferahlığa işaret eder. Erkek çocuk doğurmak, bazı yaşanacak sıkıntılar ve üzüntüler sonucunda, istediği hayata kavuşmaya işaret eder. Üstelik, doğuran kişi bir erkekse; bu kişinin eşinden dolayı çocuğunun olmayacağına işarettir. Ayrıca doğuran kişi bir meslek yapıyorsa, bu o kişinin işini kaybedeceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin bazı sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına da işarettir

rüyada erkek doğurmak

Erkek doğurmak, rüya sahibinin hayatında yaşanacak güzel değişimlerin işaretidir. Kişinin gelecek günlerde mutlu olacağı ve duyduğunda sevineceği bir haber alacağına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibine bir yerden para geleceğine de işarettir. Rüya sahibi bekar bir kimse ise hayırlı bir kısmetinin çıkacağına işarettir. Ayrıca rüya sahibinin çalışmaları ve emekleri karşılığında, herkesin şaşkın gözlerle bakacağı kadar, büyük bir servetinin olacağına delalettir. Bu rüya hayırlı bir rüyadır.

rüyada kız doğurmak

Kız doğurmak, hareketli geçecek günlere işaret eder. Rüya sahibinin bu dönemde fazlasıyla aktif olacağı ve sorun çözmeye çalışacağına işarettir. Eğer kişi bekarsa, evleneceğine delalettir. Ayrıca bu rüya, tüm üzüntü ve sorunların biteceğine ve rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına işaret eder. Üstelik bu sıkıntılarından kendi çalışmaları ve çabalarıyla kurtulacak olan rüya sahibinin yaptığı işlerden büyük kazanç elde edeceğine de işarettir. Ayrıca yakın çevresinde bulunan bazı kişiler rüya sahibinin kazancından dolayı sorunlar çıkaracaklardır.

rüyada doğurmak rüya tabiri için hamile kadın karnı

rüyada bebek doğurmak

Bebek doğurmak; kişinin, hayatının bolluk ve iyilikle dolacağına işarettir. Rüya sahibinin çalışmaları ve girişimleri sayesinde, istediği hayata kavuşacağına ve gelirini arttıracağına delalettir. Ayrıca kişinin toplumda saygı gören birisi olacağına ve mutlu, huzurlu bir ömür geçireceğine işaret eder.

rüyada ikiz doğurmak

İkiz bebek doğurmak, rüya sahibinin yaşayacağı bazı sorunlara işaret eder. İş yaşamında, kişinin karşısına çıkacak olan büyük fırsatların varlığına işarettir. Buna rağmen, rüya sahibinin bu konularda harekete geçmek için uzun süre bekleyeceğine ve bu fırsatları bir bir kaçıracağına işarettir. Ayrıca, kişinin bu dönemlerde yakın çevresi ve ailesiyle de yaşayacağı sorunlar nedeniyle, kendisini kötü hissedeceğine işaret eder.

rüyada hamile görmek

Rüyada hamile birisini görmek, eğer kişi kendisini gördüyse; bolluk, bereket ve zenginliğe işarettir. Hatta, karnının büyüklüğü kadar mal mülk sahibi olacağına işarettir. Eğer kişi erkek ve kendisini hamile olarak gördüyse, bu rüya sahibinin yaşayacağı büyük zorluklara ve sorunlara delalettir. Rüyada hamile kadın görmek, yaşanacak olan sorunların çözülmesi gerektiğine işaret eder. Ancak, kişinin bu sorunları çözmeye çalışırken sıkıntı içine düşeceğine ve zor günler geçireceğine delalettir.

rüyada doğum yapmak

Rüyada doğum yapmak, iyi bir rüyadır. Kişinin sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına işaret eder. Uzun zamandır konuşulmayan ve büyük bir problem haline gelmiş tüm olayların, masaya yatırılıp çözüme kavuşturulacağına işarettir. Ayrıca rüya sahibinin bu günlerde sıkıntı ve zorluklar içinde olacağına ve eğer dik durmaya devam eder ve yılmazsa, istediği olayların bir bir gelişeceğine ve kendisini mutlu hissedeceği günlerin geleceğine işaret eder.

rüyada üçüz doğurmak

Üçüz doğurmak, rüya sahibinin yeni bir hayata yelken açacağına işaret eder. Kişinin kafasındaki tüm kötü düşünce ve olumsuzluklardan kurtulacağına işaret eder. Bu sayede, rüya sahibinin kendisini hiç olmadığı kadar mutlu ve huzurlu hissedeceğine işarettir. Ayrıca yakın zamanda yeni gelişmeler olacağına ve bu gelişmelerden dolayı heyecanlanmaya işarettir.

rüyada ölü bebek doğurmak

Ölü bebek doğurmak, rüya sahibinin büyük bir boşluk içine düşeceğine işaret eder. Kişinin kendisini uzun süre kötü hissedeceğine ve mutsuz olacağına işarettir. Ayrıca, rüya sahibinin kötü bir olay yaşayacağına ve uzun süre bu olayın etkisinde kalacağına işarettir.