Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
boks maçı yapan adamlar

Rüyada Dövmek

32

Rüyada dövmek, güçleneceğine ve kendini geliştireceğine işaret eder. Beklentilerinin gerçekleşeceğine, hayallerine ulaşacağına, insanların dikkatini çekeceğine ve sevileceğine işarettir. Aynı zamanda çevresindeki insanların desteğini alacağına işaret eden rüya, sorun ve problemlerden kolaylıkla kurtulacağına dikkat çeker.

rüyada birini dövmek

Rüyada birini dövmek eğer görülen kişi tanıdıksa, sıkıntı yaşayacağına ve zor bir döneme gireceğine işaret eder. Dövdüğünüz kişi tanınmıyorsa, bazı sorunlar yaşanacağına ve çevresindeki insanlardan destek alacağına işarettir.

rüyada düşmanını dövmek

Rüyada düşmanını dövdüğünü gören kişinin, haz almadığı insanlardan destek istemek zorunda kalacağına işaret eder. Bu yüzden kendini kötü hissedeceğine ve rahatının kaçacağına işarettir.

rüyada dayak atmak

Rüyada dayak atmak, çevresindeki insanlara destek olacağına ve görülen kişiyle dertleşeceğine işaret eder. Sonrasında çözümler aranacağına işaret eden rüya, kendini daha iyi hissedeceğine dikkat çeker.

rüyada kavga etmek

Rüyada kavga etmek, belalarla karşılaşacağına ve sevdiği insanlarla arasının bozulacağına işaret eder. Kendini kötü hissedeceğine ve zor günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda maddi ve manevi problemlerin artacağına delalet eder.

rüyada adam dövmek

Rüyada adam dövmek, çevresindeki gereksiz insanlara işaret eder. Bu insanların, rüya sahibine zarar vereceğine ve kötü hissetmesine neden olacağına işarettir.