Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada dudak görmek rüya tabiri için kırmızı rujlu dudak

Rüyada Dudak Görmek

65

Rüyada dudak görmek, iyi huylara ve gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin mutlu ve huzurlu bir hayatının olacağına işarettir. Ayrıca çevresindeki insanlar için fedakarlıklar yaptığına, onların isteklerini gördüğüne ve yardımcı olduğuna işaret eder. Bu sayede onların hayır duasını alacağına işaret eden rüya, günden güne iyileşeceğine ve güzellikler yaşayacağına dikkat çeker.

Rüyada dudak görmek, herkesin parmakla gösterdiği ve örnek bir insana işarettir. İnsanların, rüya sahibinden fayda göreceğine ve tavsiye alacağına delalet eder. Üstelik nazik ve kibar tavırlarıyla insanların ilgisini çeken kişinin, hayırlı bir insanla karşılaşacağına ve güzel bir evlilik yapacağına dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin hayatına, mutluluk ve huzurun hakim olacağına işaret eder.

rüyada dudakta uçuk çıkması

Rüyada dudakta uçuk çıkması, kısmetinin açılacağına ve iyi insanlarla karşılaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin çevresi tarafından sevilen, saygı gören ve itibar sahibi bir insan olacağına işarettir. Üstelik gelecek günlerde eline para geçeceğine, çevresine karşı cömert olacağına ve parasını iyi değerlendireceğine işaret eder. Bkz. Yara

rüyada dudak kesilmesi

Rüyada dudak kesilmesi, çevresindeki kötü niyetli insanlara işaret eder. Rüya sahibinin yalan sözlere ve dedikodulara inanıp, iyi insanları kıracağına işarettir. Bu gereksiz sözlerin, çevresindeki kötü insanlardan çıkacağına, rüya sahibinin çevresiyle arasının bozulacağına ve işlerinin ters gideceğine işaret eder. Ayrıca sinirli haliyle ailesini de korkutacağına, bir süre insanların, rüya sahibinden uzak duracağına işarettir.

dudağına ruj süren kadın

rüyada dudak kanaması

Rüyada dudak kanaması, fedakarlık yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin, sevdiği bir insan için yapacağı fedakarlıkları ve iyilikleri haber verir. Bu yüzden kendini sıkıntıya sokacağına ancak, bu insanın işini göreceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin, ailesiyle sorunlar yaşayacağına ve büyük kırgınlıklar yaşayacağına da işarettir.

rüyada dolgun dudak görmek

Rüyada dolgun dudak görmek, iyi bir konumda olacağına ve insanların saygısını kazanacağına işaret eder. Aynı zamanda çevresi tarafından takdir göreceğine ve onların sevgisini kazanacağına işarettir. Günden güne artan mutluluğun ve huzurun habercisi olan rüya, her şeyin gönlünce olacağına dikkat çeker. Hatta insanları yöneteceğine, onlara iyi davranacağına ve saygı göreceğine işaret eder.

rüyada dudak yediğini görmek

Rüyada dudak yediğini görmek, gelişmelere ve değişimlere işaret eder. Rüya sahibinin çalışmalarını sürdüreceğine ve güzel bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda hayatındaki gelişmelerin, rüya sahibine iyi geleceğine ve mutlu olacağına delalet eder. Günden güne artan, mutluluğun ve huzurun, hatta hayat düzeninin ve rahatlığın habercisidir. Gelecek günlerde vereceği kararların, rüya sahibinin hayatında büyük değişimlere yaratacağına da dikkat çeker.