Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada düğme görmek rüya tabiri için renkli elbise düğmeleri

Rüyada Düğme Görmek

101

Rüyada düğme görmek, hayatına yeni bir soluk katacağına işaret eder. Rüya sahibinin mutluluğunun artacağına ve huzurlu bir hayata sahip olacağına işarettir. Hatta iyi insanlarla dolu bir çevresinin olacağına işaret eden rüya; mutluluk, huzur, neşe, eğlence ve güzel vakitlere işaret eder. Günden güne her şeyin iyi olacağına ve çevresiyle arasındaki bağın güçleneceğine işarettir.

Rüyada düğme görmek, arkadaşlarından hayır göreceğine ve onlardan güzel şeyler öğreneceğine işaret eder. Çevresindeki insanları iyi seçen rüya sahibinin, her zaman temiz kalpli insanlarla beraber olacağına işarettir. Üstelik insanların birbirine destek olacağına, işlerin dayanışmayla halledileceğine ve güzel vakitlere işaret eder.

rüyada düğme iliklemek

Rüyada düğme iliklemek, maddi gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin yüksek kazanç elde edeceğine ve gelirinin artacağına işarettir. Aynı zamanda yeni iş kapıları ve fırsatlar göreceğine işaret eden rüya, büyük kar elde edeceğine dikkat çeker. Hatta fırsatları değerlendiren kişinin, günden güne daha fazla zenginleşeceğine delalet eder. Bkz. Gömlek

rüyada düğme almak

Rüyada düğme almak, huzura ve rahata işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına ve dileklerine ulaşacağına işarettir. Hatta ailesiyle dayanışma içinde olacağına, işlerini hızla halledeceğine işaret eder. Sonrasında güzel günlerin artacağına ve mutluluğunun artacağına işarettir.

ceketin kol düğmeleri

rüyada düğme koparmak

Rüyada düğme koparmak, gönül işlerindeki sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin kırgınlıklar yaşayacağına ve zor günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda maddi ve manevi sıkıntılar yaşayacağına işaret eden rüya, kötü bir döneme gireceğine dikkat çeker.

rüyada düğme sökmek

Rüyada düğme sökmek, maddi sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibinin iş yaşamında sıkıntılar çekeceğine işaret eden rüya, hayatının zor bir dönemine gireceğine dikkat çeker. Ayrıca bir süre sıkıntı çekse de, hızla toparlanacağına ve yeni bir iş bulacağına delalettir. Sıkıntılardan sonra gelecek, güzel günlerin habercisidir.

rüyada düğme diktiğini görmek

Rüyada düğme diktiğini görmek, yanlış davranışlara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin büyük hatalar yapacağına ve çevresi tarafından yargılanacağına işarettir. Aynı zamanda yalnızlık çekeceğine işaret eden rüya, insanlara karşı yanlış sözler sarf edeceğine ve insanların, rüya sahibinden uzaklaşacağına delalet eder.