Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada duman görmek rüya tabiri için büyük duman

Rüyada Duman Görmek – Yeni İslami Rüya Tabiri

54

Duman görmek, şekline göre farklı şeylere işaret eder. Genel anlamı ise, bazı haberlerin ve gelişmeler işaretidir. Gören kişinin bazı haberler alacağına işaret eder. Duman açık renkliyse, iyi haberleri ve güzel gelişmeleri haber verir. Eğer kara ve kapalı bir renkte duman gördüyseniz, bu kötü haberlerin ve üzücü gelişmelerin işaretidir. Rüyada duman görmek, isteklere ve dileklere ulaşmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayallerinin ve hedeflerinin gerçek olacağına işarettir. Ancak bunu sağlayabilmek için, rüya sahibinin çalışmalarını arttırması ve daha fazla emek vermesi gerekir.

Eğer görülen duman gözüne kaçıyorsa, bazı zorlu günler yaşanacağına işarettir. Rüya sahibinin zorlu zamanlar geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işaret eder. Aynı zamanda bunalıma gireceğine işaret eden rüya, zorlu günlerin bir süre devam edeceğine dikkat çeker. Dumanın görüşünü engellediğini gören kişinin, tartışmaların ortasında kalacağına işarettir. Bu yüzden sorunlar yaşayacağına ve iki yakın arkadaşının arasında kalacağına delalet eder.

rüyada duman ve ateş görmek

Duman ve ateş gören kişinin, sonu gelmeyecek kötü olayların içine gireceğine işaret eder. Çevresinde sorunların ve kötü olayların gerçekleşeceğine dikkat çeken rüya, bu olayların ortasında kalacağına işarettir. Hatta yaşayacağı bu kötü olaylar neticesinde, uzun süre kendini kötü hissedeceğine dikkat çeker. Görülen duman her yere yayılıyorsa, çevresindeki ve ailesindeki herkesi etkileyecek olaylar yaşanacağına delalet eder.

rüyada duman içinde kalmak

Duman içinde kaldığını görmek, çevresinde bulunan kötü insanlara dikkat çeker. Rüya sahibinin çevresinde bulunan ve kişiye zarar vermeye çalışan insanların işaretidir. Bu insanların rüya sahibine yakın görünüp, kuyusunu kazdığına işaret eder. Hatta maddiyatından ve güzel hayatından pay almaya çalışan insanların, rüya sahibini zor duruma düşürmek istediklerine dikkat çeker.

Fabrika bacasından çıkan koyu duman

rüyada duman tütmesi

Bir evden veya bölgeden duman tüttüğünü görmek, o evde veya bölgede ortaya çıkacak sorunların habercisidir. Bu sorunların ufak sorunlar olduğuna işaret eden rüya, bu olaylar yüzünden birbirini üzecek insanlara dikkat çeker. Hatta ufak sorunların büyümesi sonucunda, insanların dargınlık yaşayacağına ve aile bağlarının kopma noktasına geleceğine işarettir. Ufak sorunların büyüyeceğine işaret eder.

rüyada duman çıkması

Duman çıktığını görmek, kişinin yaşayacağı ve herkesin bileceği olaylara işaret eder. Rüya sahibinin bazı olaylar yaşayacağına ve bu olayların herkesin dilinde olacağına işarettir. Aynı zamanda kişinin, ufak sıkıntılar yaşayacağına dikkat çeker. Yanan bir ateşten duman çıktığını görmek, iyi bir rüyadır. Gören kişinin maddi olarak rahata ereceğine ve sağlıklı bir ömür geçireceğine işaret eder.