Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada dürbün görmek rüya tabiri için halının üzerindeki dürbün

Rüyada Dürbün Görmek

162

Rüyada dürbün görmek, beklenen şeylerin yerine geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin müjdeli haberler alacağına ve kendini iyi hissedeceğine işarettir. Ayrıca mutlu ve huzurlu bir döneme gireceğine ve rahatının artacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin; iyi insanlarla karşılaşacağına, yeni insanlar tanıyacağına ve çevresinde kültürlü insanlar olacağına işarettir. Özellikle bu insanlarla uzun süre beraber olacağını haber verir.

rüyada dürbünle bir yere bakmak

Rüyada dürbünle yere bakmak, maddi ve manevi kazanca işaret eder. Özellikle huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğini haber verir. Ayrıca maddi olarak güzel günler geçireceğine işaret eden rüya, beklenmedik bir işten yüklü miktarda kar elde edeceğine dikkat çeker. Bu yüzden günden güne iyiye gideceğine ve kazancının artacağına işaret eder.

rüyada elinde dürbün olduğunu görmek

Rüyada elinde dürbün olduğunu görmek, yatırımlara ve gelire işaret eder. Rüya sahibinin güzel yatırımlar yapacağına ve yüksek gelirler elde edeceğine işarettir. Bu sayede güzel günler geçireceğine işaret eden rüya, kendini iyi hissedeceğini haber verir.

rüyada boynunda dürbün olduğunu görmek

Rüyada boynunda dürbün görmek, hayatındaki yoğunluğun biteceğini haber verir. Rüya sahibinin rahat bir döneme gireceğine ve kendini iyi hissedeceğine işarettir. Bu sayede iç sıkıntısının biteceğine ve huzurlu bir döneme gireceğine işaret eder. Hatta mutluluğun ve huzurun hayatına hakim olacağına işaret eden rüya, güzel vakit geçireceğine dikkat çeker.

Dürbüne bakan adam

rüyada dürbünle bakan birilerini görmek

Rüyada dürbünle bakan birilerini görmek, hak ettiğinden fazla para ödemeye işarettir. Bir şeyler satın aldığı kişinin, rüya sahibini kazıklamaya çalıştığına işaret eder. Hatta birkaç kez fazla para aldığına ve rüya sahibinin maliyetini arttıracağına işarettir. Bu yüzden, satıcıyla arasının bozulacağına ve bu insandan bir şey almayacağına dikkat çeker.

rüyada dürbünle izlendiğini görmek

Rüyada dürbünle izlendiğini görmek, çevresindeki insanlara işaret eder. Rüya sahibinin sadık ve güvenilir insanlarla tanışacağına işarettir. Bu sayede rahat ereceğine işaret eder. Hatta şansının yaver gideceğine ve mutluluğun hayatına hakim olacağına işarettir. Bu rüyayı gören kişinin; iyi insanlarla tanışacağına, kısmetinin açılacağına ve mutluluğunun artacağına işaret eder.

rüyada dürbün satın almak

Rüyada dürbün satın almak, çevresindeki insanlara işaret eder. Rüya sahibinin iyi ve güvenilir bir insan olduğuna işarettir. Bu sayede çevresindeki insanlar tarafından sevileceğine ve itibar sahibi olacağına işaret eder. Hatta insanların rüya sahibinin arkasından iyi konuşacağına, değer vereceklerine ve saygı duyacaklarına dikkat çeker. Bkz. Yeni Rüya Tabirleri