Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada dut görmek rüya tabiri için dalındaki dutlar

Rüyada Dut Görmek

69

Rüyada dut görmek, görülen duta göre farklı şeylere işaret eder. Özellikle rengine, tadına ve şekline göre farklı şekillerde tabir olunur. Genel anlamıyla, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Gelişmeler ve değişimler yaşanacağına, kazançlı günler geçireceğine ve maddi rahatlığa işaret eder.

rüyada dut yemek

Rüyada dut yediğini görmek, sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibinin zorlu bir döneme gireceğine ve kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda mutsuz olacağına işaret eden rüya, üzüntülerin artacağına dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin çevresindeki; kem gözlü, gereksiz, yalancı, ikiyüzlü ve kötü insanların işaretidir. Bu insanların rüya sahibine haset ettiklerine, hayatındaki tüm güzel şeylerde gözlerinin olduğuna ve ayağını kaydırmak istediklerine işaret eder. Beyaz dut; hayırlı olaylara, şansının yaver gideceğine, mutlu olacağına ve iyi hissedeceğine işarettir. Siyah dut ise, zor ve sıkıntılı günlerin habercisidir.

Rüyada dut yemek, eğer dut olmamışsa hayırsızdır. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve beklentilerinin gerçekleşmeyeceğine işaret eder. Özellikle gönül işlerindeki başarısızlığa dikkat çeken rüya, sevdiği insandan karşılık göremeyeceğine işarettir. Olmuş dut yemek, huzurlu bir aile yaşamına ve hayırlı çocuklara işaret eder. Sarımsı renge bürünmüş dut yemek, bazı hastalıklara ve sıkıntılı günlere delalettir.

rüyada kuru dut görmek

Rüyada kuru dut görmek, hayırlı gelişmelere ve güzel olaylara işaret eder. Rüya sahibinin dileklerine ve isteklerine ulaşacağına işaret eden rüya, maddi ve manevi rahatlığa dikkat çeker. Hatta gelirinin artacağına ve bol kazançlı günler geçireceğine işaret eder. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, kazancının artacağına ve rahata ereceğine işarettir. Üstelik mal mülk edineceğine ve hayatına yeni bir sayfa açacağına işaret eder. Bundan dolayı çevresindeki insanlara destek vereceğine ve onlara yardımcı olacağına işarettir. Bkz. Ahududu

kasedeki kırmızı dutlar

rüyada kırmızı dut görmek

Rüyada kırmızı dut görmek ve yemek, hayırlı gelişmelerin habercisidir. Rüya sahibinin dinine yaklaşacağına ve dini bütün bir insan olacağına işaret eder. Aynı zamanda hayatına yeni bir sayfa açacağına işaret eden rüya, mutlu ve huzurlu bir hayatın kapılarını aralayacağına dikkat çeker.

rüyada dut ağacını kesmek

Rüyada dut ağacını kesmek, çevresindeki insanlarla sorun yaşayacağına ve küslükler olacağına işarettir. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine işaret eden rüya, sıkıntıların bir süre devam edeceğine ve kendini kötü hissedeceğine dikkat çeker. Hatta uzak bir yere gideceğine ve sevdiklerini özleyeceğine de işarettir.