Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada duvak görmek rüya tabiri için yüzünü duvakla örten kadın

Rüyada Duvak Görmek

20

Rüyada duvak görmek, hayal ve hedeflerine ulaşacağına işaret eder. Mutlu olacağına ve hayırlı bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda eğlenceli vakit geçireceğine işaret eden rüya, hayatından tat alacağına dikkat çeker. Maddi güzellikler yaşayacağına, dinine yaklaşacağına ve ibadetlerini yerine getireceğine işarettir. Rüyada duvak görmek, mutlu ve başarılı bir insan olacağına işaret eder. İşlerini yoluna sokacağına ve yeni bir döneme gireceğine işarettir.

rüyada duvak almak

Mutlu ve güzel bir döneme gireceğine işaret eder. Hayırlı olaylar yaşayacağına, kendini iyi hissedeceğine ve iş teklifleri alacağına işarettir.

rüyada duvak takmak

Rüyada duvak takmak, sevdiği insanla beraber olacağına işaret eder. Bu insanla vakit geçireceğine, karşılıklı duygular olacağına ve mutluluğunun artacağına işarettir. Aynı zamanda işlerinin düzene gireceğine işaret eden rüya, çalışacağına ve çabalayacağına işaret eder.

rüyada duvak çıkarmak

Kötü olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağına işaret eder. Aynı zamanda olumsuz haberler alacağına, üzüleceğine ve rahatının bozulacağına işarettir.

rüyada duvak kaybetmek

Bu rüyayı gören kişinin, bela ve musibetlerle karşılaşacağına işarettir. Aynı zamanda sıkıntı çekeceğine işaret eden rüya, uzun süreli rahatsızlıkların habercisidir. Beklentilerinin gerçekleşmeyeceğine ve gözyaşı dökeceğine işaret eder.