Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada eğlence görmek rüya tabiri için eğlenen kız

Rüyada Eğlence Görmek

46

Rüyada eğlence görmek, gereksiz işlere işaret eder. Rüya sahibinin zamanını boşa harcadığına işarettir. Aynı zamanda hayalleri ve hedefleri olan rüya sahibinin, hayalleri için hiçbir şey yapmadığına dikkat çeker. Bu yüzden hayallerinin gerçek olmayacağına işaret eden rüya, hayal kırıklıklarına ve üzüntüye işarettir. Ayrıca günden güne her şeyin kötüleşeceğine ve rüya sahibinin eğlence merakı yüzünden, işlerin sarpa saracağına işaret eder. Rüyada eğlence görmek, üzülmeye ve sıkıntıya girmeye işarettir. Hatta maddi zararlar edeceğine ve zor günler yaşayacağına dikkat çeker. Bu yüzden kendini kötü hissedeceğine ve mutsuz olacağına delalet eder.

rüyada eğlence yeri görmek

Rüyada eğlence yeri görmek, işlere dikkat çeker. Rüya sahibinin kendine hiç dikkat etmediğine ve hayatının sıkıntıya gireceğine işaret eder. Aynı zamanda zor bir döneme gireceğine işaret eden rüya, büyük sıkıntılar yaşayacağına dikkat çeker. Geleceğini her anlamda zorlu ve meşakkatli olacağına, işlerinin sarpa saracağına ve üzüntülerin çoğalacağına işaret eder.

rüyada eğlendiğini görmek

Rüyada eğlendiğini görmek, sıkıntı ve dertlere işaret eder. Rüya sahibinin zor bir döneme gireceğine işaret eden rüya, işlerinin de zorlaşacağına dikkat çeker. Aynı zamanda yeni insanlarla tanışacağına ve hayırlı insanlarla beraber olacağına işaret eder. Ayrıca bir süre insanlardan uzak kalacağına ve kendine zaman ayıracağına işarettir. Bu sayede kafasını toplayacağına ve yeni insanlar için enerjisinin olacağına işaret eder. Bkz. Lunapark

Baloncuklarla eğlenen çocuk

rüyada eğlence mekanı görmek

Eğlence mekanı görmek, çevresinde bulunan kötü insanlara işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunan ve kişiye yakın olmaya çalışan kötü insanların işaretidir. Aynı zamanda bu insanlardan zarar göreceğine işaret eden rüya, zor günler geçireceğine dikkat çeker. Hatta sıkıntıların ve dertlerin çoğalmasıyla beraber işlerine odaklanamayacağına ve bir süre çalışmayacağına işarettir.

rüyada dans etmek

Rüyada dans ettiğini görmek, hayallere ve hedeflere işaret eder. Rüya sahibinin hayallerinin suya düşeceğine ve zor bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda şanssızlıklar yaşayacağına işaret eden rüya, zor günlerin kapıda olduğuna dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin planlarının bozulacağına ve sıkıntılarının artacağına işaret eder. Hatta maddi zorlukların ve sıkıntıların habercisidir.