Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada ekşi görmek rüya tabiri için kesilmiş limon

Rüyada Ekşi Görmek

59

Rüyada ekşi görmek, bazı kötü haberlere ve kendini kötü hissedeceğine işaret eder. Özellikle zor günlerin rüya sahibini beklediğine işarettir. Aynı zamanda maddi olarak kötü bir döneme gireceğine ve keyfinin kaçacağına işaret eder. Beklenmedik kötü olayların ardı arkası kesilmeyecektir. Bu yüzden günden güne kötü bir hal alacağına işarettir. Ayrıca güvendiği insanların, güvenini boşa çıkaracağına delalet eder. Duygusal boşluğa, kendini kötü hissetmeye, gitgide kötüleşeceğine ve işlerin rayından çıkacağına işarettir. Bu dönemde, sırların açığa çıkacağına ve insanların üzüleceğine işaret eder.

rüyada ekşi yemek

Ekşi yediğini görmek, aile içindeki sıkıntılara dikkat çeker. Özellikle küçükler arasında çıkan sıkıntıları haber verir. Bu yüzden rüya sahibinin kendini kötü hissedeceğine ve bazı dedikodular duyacağını gösterir. Bu dedikoduların sevdiği akrabaları tarafından ortaya atılacağına ve bu dedikoduların, rüya sahibini kötü etkileyeceğine işarettir. Ayrıca insanlara karşı güveninin azalacağına ve hayatında yeni değişiklikler yapacağına işaret eder. Bir süre yalnız kalıp, kafasını dinleyeceğine de işarettir. İnsanlardan uzak kaldığı bu dönemlerde; kafasını toplayacağına, kendine zaman ayıracağına, işlerini planlayacağına ve eğitimi hakkında yeni bir karar alacağına dikkat çeker. Bkz. Limon

rüyada ekşi elma yemek

Ekşi elma yediğini görmek, duygusal kişinin işaretidir. Rüya sahibinin çevresi tarafından onaylanmayan bir ilişkiye gireceğine işaret eder. Bu yüzden onlardan tepki alacağına işaret eden rüya, günah ve pişmanlıklara dikkat çeker. Aynı zamanda çevresinden birkaç kişiyi kaybedeceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Hatta günde güne daha kötü bir duruma düşeceğine ve geçmişteki hatalarının gün yüzüne çıkacağına işaret eder. Beklenmedik gelişmelerin olacağı bu günlerde, kişinin dikkatli olması gerekir.

Taze yeşil turşu

rüyada ekşi görmek psikolojik olarak ne anlama gelir?

Ekşi görmek, isteksizliği yansıtır. Her konuda daha fazlası için kendini yıpratan kişiyi gösterir. Özellikle mutluluğu materyallerde arayan kişinin yansımasıdır. Bu yüzden bir türlü mutlu olmadığını ve içinde bir ukde kaldığına dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişi, kendini yetersiz bulan ve insanlar tarafından beğenilmediğini düşünen bir kişidir. Hatta sevilebileceğini düşünmediğini ve ailesinin bile kendisini sevmediğini düşünür. Özellikle bunların kuruntudan ibaret olduğunu gösterir. Çünkü herkes sevilmeyi hak eder.