Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada erkeklik organı görmek rüya tabiri için yatakta yatan erkek

Rüyada Erkeklik Organı Görmek

64

Rüyada erkeklik organı görmek; bolluk, bereket ve işlerin yolunda gideceğine işarettir. Rüya sahibinin yakın zamanda vereceği kararlar doğrultusunda, istediği ve hep hayalini kurduğu o yaşama kavuşacağına işarettir. Ayrıca, rüyada erkeklik organı görmek; kişinin bir haber alacağına ve bu haberden dolayı mutluluk duyacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin malı mülkü çoğalır. Üstelik, bunlar için gösterdiği çabalarla beraber, daha da çoğalacaktır.

rüyada erkeklik organına dokunmak

Rüyada erkeklik organına dokunmak, iyi bir rüyadır. Rüya sahibinin mutlu ve huzurlu olacağına işaret eder. Ayrıca, bu günlerde olacak yeni olaylar sayesinde, kendisini daha da mutlu hissedeceğine işarettir. Eğer bir kadın erkeklik organına dokunduysa, hayırlı ve sağlıklı bir erkek evladı olacağına işaret eder. Eğer kişi kendi organına dokunduysa, bu kişinin işinde zarar edeceğine işarettir.

Rüyada erkeklik organı tutmak

Rüyada erkek organını tutmak, yeni gelişmeler ve kısmete işaret eder. Kişinin gelecek günlerde yaşayacağı gelişmeler sayesinde, mutlu olacağına işarettir. Ayrıca, bu günlerde iş yaşamında şans yüzüne gülecektir. Başka bir yoruma göre, Bu rüyayı gören kişinin karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına ve evlilik yoluna girileceğine işarettir.