Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada eşek görmek rüya tabiri için çimenlerin üzerindeki gri eşek

Rüyada Eşek Görmek

147

Rüyada eşek görmek, çalışmaların ve emeklerin karşılığına işarettir. Rüya sahibinin iş yaşamında yükseleceğine işarettir. Ayrıca, rüyada eşek görmek; çevresi tarafından sevilen ve saygı duyulan bir kimse olacağına işaret eder. Gelecek günlerde yaşanan değişimler rüya sahibini iyi yönde etkiler. Üstelik bu değişimler sayesinde maddi olarak rahatlayacağına da işaret eder.

Rüyada Eşeğe Binmek

Rüyada eşeğe binmek, iyi bir rüyadır. Yolculuk ve bolluğa işarettir. Kişinin yakın zamanda hayırlı bir yolculuk yapacağına işaret eder. Üstelik bu yapacağı seyahatler, rüya sahibinin hep istediği ve hayalini kurduğu yerlerdir. Ayrıca bu rüya, kişinin işinde daha fazla gelir elde edeceğine işaret eder. Eşekten inmek ise, pek hayırlı değildir. Bu rüyayı gören kişinin maddi olarak zorluk çekeceğine işaret eder. Üstelik bu sıkıntılı günlerin geçmesi için fazladan çaba gösterilmesi gerekir.

Rüyada Eşek Anırması

Rüyada eşek anırması, iyi bir rüya değildir. Hakkınızda kötü konuşulduğuna ve iftiraya uğrayacağınıza işarettir. Ayrıca kişinin çevresindeki kötü niyetli insanları tespit edeceğine delalettir. Üstelik, rüya sahibinin, bu kişiler tarafından iftiraya uğrayacağına ve kişinin zor duruma düşeceğine de işaret eder.