Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada fare görmek rüya tabiri için turuncu fare

Rüyada Fare Görmek

128

Rüyada fare görmek, iyi bir rüya değildir. Gelecek günlerde iş ve çevrenizde değişiklikler yaşayacağınıza işaret eder. Üstelik bu değişiklikler hiç iyi değildir. İş yaşamında elinizde olan projenin başarısız olacağına işarettir. Ayrıca, çevrenizdeki sevdiğiniz insanları kaybedeceğinize işarettir. Fare görmek, kötü niyetli insanlara da işaret eder. Ayrıca bir hastalığa ve bu hastalıktan dolayı zor günler geçireceğinize delalettir.

rüyada evin içinde fare görmek

Evde fare görmek, çevrenizde bulunan kötü niyetli kimselere işarettir. Ayrıca, bazı maddi zararlara da işaret eder. Bu günlerde, devamlı çevrenizde olan ve size iyi görünen, kötü niyetli bir kimsenin varlığından haberdar olacağınıza işarettir. Özellikle, bu insanı en yakın arkadaşlarınızın arasında aramanız gerektiğine işaret eder. Eğer fare daha sonrasında evden çıkıyorsa, bu insanı çevrenizden uzaklaştıracağınıza işarettir.

rüyada fare yavrusu görmek

Fare yavrusu görmek, düşmana işaret eder. Bu kişinin fazlaca sinsi ve gereksiz konuşan bir insan olduğuna işarettir. Ayrıca rüya sahibinin güvenini kazanan bu kişi, bazı gizli kapaklı işler peşindedir. Hatta rüya sahibinin ayağını kaydırmak için planlar yapmaktadır. Bundan böyle, rüya sahibinin bu kişiye dikkat etmesi ve uzak durması gerekir. Eğer yeterli önlem almazsa, bu kişinin büyük sorunlara yol açabileceğine işaret eder.

rüyada fare görmek rüya tabiri için tahtanın üzerindeki fare

rüyada fare yakalamak

rüyada fare yakalamak, çevrenizdeki kötü niyetli kişilerin, yaptıklarının gün yüzüne çıkacağına işaret eder. Her şeyin ortaya çıkacağı bu dönemde rüya sahibinin sakin kalması gerektiğine işarettir. Bu kişilerin farkına varan rüya sahibinin, hemen o insanlardan uzaklaşacağına işaret eder. Ayrıca çevrenizde hala kötü niyetli insanlar olabileceğine işarettir. Başka bir yoruma göre bu kişiler yakın akrabalarınızdandır.

rüyada ölü fare görmek

Ölü fare görmek, iyi bir rüyadır. Çevresini iyi niyetli insanların donatacağına ve rüya sahibini mutlu edeceklerine işarettir. Ayrıca, rüya sahibinin, kötü niyetli kimselerin yapacaklarını öğrenip, onlardan önce davranacağına işarettir. Bu sayede, rüya sahibi kötü olaylar yaşamadan bunu engellemiş olur.

rüyada küçük fare görmek

Küçük fare görmek, münafık kimseye işarettir. İnsanları birbirine düşüren ve bundan zevk alan bir kişiye işaret eder. Bu kişi, rüya sahibinin de yoluna taş koyacaktır. Ancak, kişinin bu durumu düzelteceğine işaret eder.