Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada fatura görmek rüya tabiri için bir sürü para

Rüyada Fatura Görmek

59

Rüyada fatura görmek, geçim derdine düşeceğine ve rahatının kaçacağına işaret eder. Aile içi sorunlara, maddi problemlere ve manevi boşluğa işarettir. Aynı zamanda çevresindeki insanların desteğini göremeyeceğine işaret eden rüya, kendi başına ayağa kalkacağına dikkat çeker. Sonrasında maddi gücü olan bir kimseden yardım alacağına, sıkıntılarından kurtulacağına ve rahata ereceğine işarettir.

rüyada fatura ödemek

Rüyada fatura ödemek, helal yoldan kazanç elde edeceğine ve doğru yoldan ilerleyeceğine işaret eder. Dürüst, yardımsever ve iyi niyetli bir insan olduğuna, bu yüzden hayır göreceğine ve iyiliklerle karşılaşacağına işarettir.

rüyada fatura kesmek

Rüyada fatura kesmek, kendini geliştireceğine ve yeni bir iş kuracağına işaret eder. Güzel bir gelişme yaşayacağına, keyfinin yerine geleceğine ve mutluluğunun artacağına işarettir. Ayrıca başarı elde edeceğine ve çevresindeki insanların takdirini kazanacağına işaret eder.

rüyada yüksek fatura görmek

Rüyada yüksek fatura gören kişinin, yüksek kazanç elde edeceğine ve gelir artışı göreceğine işaret eder. Geçim derdinin biteceğine, rahata ereceğine ve huzur bulacağına işarettir. Bkz. Para

rüyada elektrik faturası görmek

Rüyada elektrik faturası görmek, yeni iş kapılarına ve fırsatlara işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir işe başlayacağına ve hayır göreceğine işarettir. Aynı zamanda gelirinin günden güne artacağına delalet eder.

fatura kesen adam

rüyada su faturası görmek

Rüyada su faturası görmek, zararların biteceğine ve kara geçeceğine işaret eder.

rüyada borç faturası görmek

Borç faturası gören kişinin, emek ve çabalarının karşılığını alacağına ve hayırlı bir evlada sahip olacağına işaret eder.

rüyada ödenmemiş fatura görmek

Rüyada ödenmemiş fatura görmek, karamsar düşüncelere ve negatif duygulara işaret eder. Zorlukların ve sıkıntıların habercisidir.