Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Gece görünen dolunay

Rüyada Gece Görmek

29

Rüyada gece görmek, bazı sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibinin umutlarını yitireceğine ve karamsarlığa düşeceğine işarettir. Aynı zamanda zamanını boşa harcayacağına ve sıkıntıya düşeceğine işaret eden rüya, zorlu günler geçireceğine ve beklenmedik sorunlar yaşayacağına işaret eder. Ayrıca çevresi tarafından yargılanacağına ve hiçbir işe yaramadığının yüzüne vurulacağına dikkat çeker. Rüyada gece görmek, maddi zorluklara ve aşırı strese işaret eder. Üstelik bu yüzden mutsuz olacağına ve hiçbir şey yapmak istemeyeceğine dikkat çeker.

Rüyada Gece Denizde Yüzmek

Rüyada gece denizde yüzmek, başarıya ve mutluluğa işaret eder. Rüya sahibinin çalışmalarının ve çabalarının karşılığını alacağına işarettir. Hatta bir projeyi veya işi başarıyla bitireceğine ve insanlardan takdir alacağına işaret eder. Aynı zamanda başarıları sayesinde mevki ve konum olarak yükseleceğine işaret eden rüya, insanların güvenini kazanacağına ve itibar sahibi olacağına dikkat çeker.

Rüyada Gece Yürümek

Rüyada gece yürüdüğünü görmek, iş ve özel yaşamda güzel günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda iş yaşamında elde edeceği başarılara işaret eden rüya, bu sayede mutlu ve huzurlu olacağına dikkat çeker. Ayrıca geçmişin yüklerinden kurtulacağına ve kendine yeni bir sayfa açacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin; maddi olarak rahata ereceğine, hayatına çeki düzen vereceğine ve mutlu olacağına dikkat çeker.

Rüyada Karanlık Görmek

Rüyada karanlık görmek, sıkıntı ve zorluklara işarettir. Rüya sahibinin gereksiz şeylere odaklandığına ve bu yüzden sıkıntıya gireceğine işaret eder. Aynı zamanda çevresi tarafından yargılanacağına ve toplumun tepkisini çekeceğine işarettir. Kendi yoluna inanan kişinin, toplumu umursamaması gerektiğine işaret eder. Bkz. Akşam

Rüyada gece görmek rüya tabiri için gece çekilen dükkan

Rüyada Karanlık Hava Görmek

Karanlık hava görmek, bazı belalara ve sıkıntılara işarettir. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine, kendini kötü hissedeceğine ve sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Ayrıca şanssızlık yaşayacağına işaret eden rüya, uğursuz ve kısmetsiz bir döneme gireceğine işarettir.

Gece Lambası Görmek

Gece lambası görmek, dertlerinden kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin zor günleri atlatacağına ve güzel bir döneme gireceğine işarettir. Ayrıca iş yaşamında elde edeceği başarılara dikkat çeken rüya, hayatının düzene gireceğine işaret eder. Aynı zamanda rahata ereceğine, başarılı olacağına ve günden güne zenginleşeceğine işarettir.