Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada görümce görmek rüya tabiri için kızgın kadın

Rüyada Görümce Görmek

51

Rüyada görümce görmek, çevresinden duyacağı kötü sözlere işaret eder. Özellikle aile büyüklerinden kötü sözler duyacağına ve üzüleceğine işarettir. Aynı zamanda yaptığı bazı hatalardan dolayı kınanacağına işaret eden rüya, kendini kötü hissedeceğine dikkat çeker. Gelecek günlerin; kavga, gürültü, tartışma, dargınlık ve kırgınlıklarla beraber geleceğine işaret eder. Herkesin birbirini kıracağına ve küslüklerin ortaya çıkacağına işarettir.

Rüyada görümce görmek, çevresindeki kötü insanları haber verir. Bu kişilerin rüya sahibine yakın durmaya çalıştıklarına, alttan alttan kuyusunu kazdıklarına ve ortaya asılsız dedikodular atacaklarına işaret eder. Bundan dolayı zor günler geçiren rüya sahibinin, kötü insanları tespit edeceğine ve onlardan uzaklaşacağına işarettir. Sonrasında rahata ereceğine ve çevresinde huzurun hakim olacağına işaret eder. Hayır işleri yapan rüya sahibinin, sevilen ve saygı duyulan bir insan olacağına dikkat çeker.

Rüyada Görümce ile Kavga Etmek

Rüyada görümce ile kavga etmek, sıkıntılı bir döneme gireceğine işaret eder. Rüya sahibinin sinirli olacağı bu dönemde, insanları kıracağına dikkat çeker. Aynı zamanda yaşayacağı sıkıntılar nedeniyle bunalıma gireceğine işaret eden rüya, her günün bir öncekinden kötü olacağına delalet eder. Rüya sahibinin hareketlerine dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Görümce Ve Kaynana Görmek

Rüyada görümce ve kaynana görmek, bazı sıkıntılı olaylara ve zor günlere işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntı içine gireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Özel hayatta sıkıntılar yaşanmasına rağmen, iş yaşamında güzel olaylar yaşayacağına işaret eder. Hatta iş yaşamının yolunda ilerleyeceğine ve hayatına çeki düzen vereceğine delalettir. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, güzel günler geçireceğine işaret eder.

Görümce rüyası için mutlu kadın

Rüyada Görümce ile Konuşmak

Rüyada görümce ile konuşmak, hayatına çeki düzen vereceğine işaret eder. Sıkıntılı ve zorlu günlerin biteceğine, rahatının yerinde olacağına ve keyifleneceğine işarettir. Aynı zamanda mutluluğunun günden güne artacağına işaret eden rüya, hayatına yeni bir soluk getireceğine dikkat çeker.

Rüyada Görümce ile Tartışmak

Rüyada görümce ile tartışmak, sıkıntıya işaret eder. İşlerde bozulma olacağına işaret eden rüya, çevresinde yaşayacağı tartışmalara dikkat çeker. Aynı zamanda aile içi huzurun bozulacağına ve dargınlıkların ortaya çıkacağına delalet eder. Bkz. Kavga