Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada göz görmek rüya tabiri için güzel bakan kadın

Rüyada Göz Görmek

108

Rüyada göz görmek, pek iyi bir rüya değildir. Nazar ve kötü göze işaret eder. Her şey yolunda giderken, istediği gibi bir hayat yaşarken ve mutluyken insanların kem gözüne uğramaya işarettir.

rüyada göz kalemi sürmek

Rüyada göz kalemi sürmek iyi bir rüyadır. Rüya sahibinin mal mülk sahibi olacağına işaret eder. Ayrıca, bolluk ve berektin hayatına hakim olacağına ve sevilen bir kimse olduğuna işarettir. Üstelik, rüya sahibinin kısmetinin açılacağına ve hayırlı bir kısmetle ciddi düşüneceğine delalet eder. Aynı zamanda, manevi olarak da kendini geliştiren rüya sahibinin, huzurlu olacağına işarettir. Gelecek günlerin bolluk, bereket ve parayla geldiğine delalettir.

rüyada mavi göz görmek

Mavi göz görmek, iyi bir rüyadır. Rüya sahibinin hayırlı bir kısmetinin çıkacağına ve yapılacak evliliğe işaret eder. Üstelik, bu evliliğin hayırlı olacağına ve mutlu olunacağına işarettir.

rüyada yeşil göz görmek

Yeşil göz görmek, iyi bir rüyadır. Rüya sahibinin hayallerinin ve isteklerinin gerçek olacağına işaret eder. Ayrıca, gelecek günlerin mutluluk ve huzurla geldiğine işarettir. Üstelik, rüya sahibinin hayatını istediği gibi yaşayacağına ve sağlıklı olacağına işaret eder. Aynı zamanda, manevi anlamda da iyi bir yerde olacağına ve iç huzurunu bulacağına delalettir.

rüyada siyah göz görmek

Siyah göz görmek, maneviyat ve verimli günler geçirmeye işarettir. Rüya sahibinin hayatını birleştireceği insanı iyi seçtiğine veya seçeceğine işaret eder. Üstelik, bu insandan bir erkek evladının olacağına işarettir. Ayrıca, maneviyat ve iyilikle yorumlanan rüya, rüya sahibinin çevresine de faydalı olduğuna işaret eder. İleriki zamanlarda sağlıklı bir insan olacak rüya sahibine, hastalıkların yaklaşamayacağına işarettir. Bolluk ve bereketin rüya sahibinin hayatına hakim olacağına da işaret eder.

rüyada göz görmek rüya tabiri için güzel bakışlı kahverengi gözlü kadın

rüyada göz seyirmesi

Rüyada göz seyirmesi, yaşanan kötü olaylara işaret eder. Rüya sahibinin zamanını geçmişteki hatalarını ve yaptığı kötü şeyleri düşünerek geçirdiği bu dönemde, geçmişinden ders alacağına işarettir. Üstelik, geçimşte yaptığı hatalardan ders alarak daha iyi bir hayat yaşayacağına işaret eder. İyi ve güzel günler yaşayacak olan rüya sahibinin, iş yaşamında da yeni gelişmeler yaşayacağına işarettir.

rüyada tek göz görmek

Tek göz görmek, rüya sahibinin geçmişinden dolayı pişmanlık duyduğuna işarettir. Üstelik, kişinin bazı kötü olaylar yaşayacağına ve yaptıklarından hoşnut olmayacağına işaret eder. Ayrıca, rüyayı gören kişinin çevresine karşı iyi davranmaya çalışmasına işarettir.

rüyada renkli göz görmek

Renkli göz görmek, yeni bir sayfaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatında yeni ve huzurlu olacağı bir sayfa açacağına işarettir. Üstelik, bu sayede mevki kazanacağına ve iş yaşamında başarılar elde edeceğine işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin güzel olaylar yaşayacağına ve mutlu, huzurlu günlere delalet eder. Hatta, kişinin aşk hayatında da gelişmeler olacağına ve kendisini çok iyi hissedeceğine işarettir.

rüyada kırmızı göz görmek

Kırmızı göz görmek, rüya sahibinin zor günler geçireceğine işaret eder. Tüm gizlediği olaylar ve yaşadıklarının ortaya çıkacağına işarettir. Kimsenin bilmesini istemeyeceği bu olaylardan dolayı sıkıntı çekecek olan rüya sahibinin, çevresindeki insanlara güvenmemesi gerekir. Ayrıca, yaptığı güzel işlerden dolayı mutlu olan rüya sahibini çekemeyen insanlar olduğuna işaret eder. Ve bu insanların rüya sahibinin ayağını kaydırmak isteyeceklerine işarettir. Üstelik, rüya sahibinin bu yaşayacağı kötü olaylar ve duyacağı kötü sözlerden dolayı bir dönem sıkıntı içinde olacağına işaret eder. Aynı zamanda, tartışmalar olacağına ve rüya sahibinin sakin kalması gerektiğine işarettir. Eğer sakin kalmazsa, pişman olacağı şeyler yapabilir.

rüyada göz görmek rüya tabiri için mavi göz

rüyada göz kanaması görmek

Rüyada göz kanaması, yeni gelişmelere işarettir. Rüya sahibinin hayatında olacak ve hayatının her alanında etkilerini göreceği gelişmeler yaşayacağına işarettir. Üstelik, bu gelişmelerin etki ettiği bir kısımda iş yaşamıdır. Ve iş yaşamında rüya sahibinin karşısına çıkacak fırsatları değerlendireceğine ve bolluk, bereket içinde günler geçireceğine işaret eder.

rüyada göz altı morluklar görmek

Göz altında morluklar görmek, rüya sahibinin çervesi tarafından sevilen ve sözü geçen bir kimse olacağına işaret eder. Ayrıca, hayırlı bir kısmete ve bu kişiyle evlilik yoluna girileceğine işarettir. Üstelik, rüya sahibinin hayatına gelecek bu kişinin mutluluk ve huzurla geleceğine işaret eder. Bolluk ve bereketin rüya sahibinin hayatına hakim olacağına ve manevi olarak iyi hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda, bu rüya iş yaşamında da gelecek başarılara ve emeklerin karşılığını almaya işaret eder.

rüyada güzel göz görmek

Güzel göz görmek, iyi şeylere işarettir. Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulup, dertlerinden arınacağına ve hayatına yeni bir sayfa açacağına işaret eder. Üstelik, rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulduğu bu dönemde, mutlu ve huzurlu olacağına işarettir.

rüyada göz kırpmak

Rüyada göz kırpmak, fırsatların değerlendirilmesine işarettir. Rüya sahibinin uzun zamandır aklında olan ancak bir türlü harekete geçemediği bir iş için, harekete geçeceğine işarettir. Üstelik, beklemediği şekilde başarılı olacağına ve şansının yaver gideceğine işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin hayatının mutluluk ve huzurla dolacağına, iyi bir hayatının olacağına işarettir. Gelecek günlerde çevreden destek görmeye de işaret eder.