Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada halı görmek rüya tabiri için salon halısı

Rüyada Halı Görmek

31

Rüyada halı görmek, iyi ve güzel bir rüyadır. Rahata ereceğine ve isteklerine ulaşacağına işaret eder. Aynı zamanda sıkıntı ve dertlerinin son bulacağına işaret eden rüya, günden güne her şeyin iyileşeceğine ve isteklerine ulaşacağına işarettir. Bu rüya güç ve kuvvete işaret eder. Yeni insanlarla tanışacağına ve bu insanlar sayesinde gelişeceğine işarettir. Hatta kültürlü ve ilim sahibi olan bu insanların, rüya sahibine destek vereceklerine işarettir.

Rüyada halı görmek, şansının yaver gideceğine ve dileklerine ulaşacağına işaret eder. Günden güne hafifleyeceğine ve sıkıntılarının azalacağına işaret eden rüya, huzurunun yerinde olacağına dikkat çeker. Halının üzerinde yürümek, maddi ve manevi rahatlığa işaret eder. Hatta günden güne zenginleşeceğine ve dileklerine ulaşacağına işarettir.

Rüyada Eski Halı Görmek

Eski halı görmek, maddi ve manevi sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin yoksullaşacağına ve isteklerinin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Hatta her şeyin aksi yönde hareket edeceğine ve şanssızlığın hayatına hakim olacağına işaret eder. Beklentilerin gerçekleşmeyeceğine ve iş yaşamında büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına işarettir.

Rüyada Küçük Halı Görmek

Küçük halı görmek, sıkıntı ve dertleri haber verir. Özellikle maddi sıkıntılara işaret eden rüya, günden güne kötüleşeceğine ve beklentilerinin gerçekleşmeyeceğine işaret eder. Aynı zamanda zor günlerin bir süre devam edeceğine ve maddi kaynakların günden güne tükeneceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişinin; zor günler geçireceğine, hayallerinin suya düşeceğine, yoksullaşacağına ve büyük zorluklar yaşayacağına işaret eder. Bkz. Seccade

kapının girişindeki kırmızı halı

Rüyada Çiçekli Halı Görmek

Çiçekli halı görmek, hayırlı bir rüyadır. Gören kişinin önüne dünya nimetlerinin serileceğine ve dilediği gibi yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda hayatını istediği gibi düzenleyeceğine işaret eden rüya, günden güne iyileşeceğine ve rahata ereceğine işarettir. Hatta mutluluk ve huzurun hayatına hakim olacağına işaret eden rüya, dilediği gibi bir hayata sahip olacağına dikkat çeker.

Katlanmış Halı Görmek

Katlanmış halı görmek, iyi bir rüya değildir. Sıkıntılara ve dertlere işaret eden rüya, bir süre zorluk yaşayacağına dikkat çeker. Katlanmış halıyı taşıdığını gören kişinin, yoksullaşacağına ve maddi kaynaklarını tüketeceğine işaret eder. Bazı sorunların, bir süre devam edeceğini gösterir.