Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada hapis görmek rüya tabiri için parmaklıkları tutan mahkum çizimi

Rüyada Hapis Görmek

23

Rüyada hapis görmek, sorunların biteceğine ve kendini iyi hissedeceğine işaret eder. Mutlu günlerin, rüya sahibinin hayatını saracağına işarettir. Aynı zamanda rahata ereceğine işaret eden rüya, dertlerin bir bir yok olacağına dikkat çeker. Rüyada hapishaneden kurtulduğunu gören kişinin, müjdeli haberler alacağına ve geçim derdinden kurtulacağına işarettir. Hapishane görmek ise, bazı sıkıntılar çekeceğine ve zorluklar yaşayacağına işaret eder. Hapisten çıktığını gören kişinin, hayatına yeni bir sayfa açacağına ve mutluluğunun artacağına işarettir. Üstelik, çevresiyle uyum içinde olacağına, insanların gönlünü kazanacağına ve onlarla beraber güzel vakit geçireceğine işaret eder. Maddi ve manevi iyiliklerle beraber, hayatının daha güzel bir yer haline geleceğine işarettir.

Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada hapishane görmek, sıkıntı ve üzüntünün habercisidir. Rüya sahibinin çevresindeki insanlardan destek alacağına, onların sayesinde düzelme yaşayacağına ve minnettar olacağına işarettir. Aynı zamanda ufak sıkıntıların devam edeceğine işaret eden rüya, bunları kendi kendine çözeceğine dikkat çeker.

Rüyada Mahkum Olduğunu Görmek

Üzüntü çekeceğine, zorluk içinde olacağına ve kendini kötü hissedeceğine işaret eder. Özellikle manevi boşlukta olan rüya sahibinin, doğru yolu bulacağına ve bu yoldan ilerleyeceğine işarettir.