Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada haşarat görmek rüya tabiri için yeşil çiçeğin üzerindeki haşaratlar

Rüyada Haşarat Görmek

23

Rüyada haşarat görmek, eğer haşarat küçükse, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin mutlu olacağına ve yüksek kazanç elde edeceğine işaret eder. İş yaşamında yaşayacağı gelişmelerin, maddi rahatlığı beraberinde getireceğine işarettir. Aynı zamanda hayallerine ulaşacağına işaret eden rüya, keyfinin yerinde olacağına dikkat çeker. Haşarat büyükse, sıkıntı çekeceğine ve zor bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada Haşarat Öldürmek

Rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine işaret eder. İş yaşamının düzene gireceğine ve hayır göreceğine işarettir. Ayrıca hayatının güzelleşeceğine, geçmişin yüklerinden kurtulacağına ve mutlu olacağına işaret eder. Maddi ve manevi gelişmelerin, rüya sahibini daha çok mutlu edeceğine işarettir.

Rüyada Böcek Görmek

Aile içi sorunlara ve tartışmalara işaret eder. Rüya sahibinin yoğun bir döneme gireceğine, hem işiyle, hem ailesiyle uğraşacağına ve kötü hissedeceğine işarettir. Sonrasında çabalarının sonuç vereceğine işaret eden rüya, hayatını düzene sokacağına işaret eder. Yüksek kazanç elde edeceğine ve gelir artışı göreceğine de işarettir.

Rüyada Haşere Görmek

Sağlıklı uzun bir ömür süreceğine ve ferahlayacağına işaret eder. Rahat bir dönemin başlayacağının habercisidir. Aynı zamanda kendini iyi hissedeceğine işaret eden rüya, sıkıntılarının biteceğine işaret eder.