Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada hendek görmek rüya tabiri için tarlanın yanındaki hendek

Rüyada Hendek Görmek

21

Rüyada hendek görmek, güzel olaylar yaşayacağına ve problemleri çözeceğine işaret eder. Mutlu olacağına, keyfinin yerine geleceğine ve rahatlayacağına işarettir. Aynı zamanda vaktini iyi değerlendireceğine işaret eden rüya, düşmanlarına ve rakiplerine karşı galip geleceğine dikkat çeker. Maddi ve manevi güzelliklerin yanında, aile içi huzuru da elde edeceğine işaret eder. Rüyada hendek görmek, doğru kararlar vereceğine ve kendini geliştireceğine işarettir. İş yaşamında vereceği kararların, rüya sahibini bir adım öne geçireceğine işaret eder. Ayrıca, büyüklerinden tavsiye alacağına ve dikkat edeceğine işarettir.

Rüyada Hendek Kazmak

Rüyada hendek kazmak, rakip ve düşmanlarıyla mücadele edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin düşmanlarını alt edeceğine ve galibiyet elde edeceğine işarettir. Aynı zamanda mutlu ve huzurlu bir döneme gireceğinin habercisidir.

Rüyada Hendekten Atladığını Görmek

Çevresindeki düşmanların rüya sahibine tuzak kuracağına ancak, rüya sahibinin bu tuzağa düşmeyeceğine işaret eder. Dost görünen insanlardan darbe yemek üzereyken, onların gerçek yüzünü anlayacağına ve savunmaya geçeceğine işarettir.

Rüyada bir hendekten karşıya atlamak

Engelleri aşacağına ve rahatlayacağına işarettir.

Rüyada bir hendeğin içine su ile dolu görmek

Tehlikelerle karşılaşacağına ancak, önlem almak için zamanının olacağına işaret eder.