Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada inmek rüya tabiri için merdivenlerden inen kadın

Rüyada İnmek

57

Rüyada inmek, sıkıntılara ve dertlere işaret eder. Rüya sahibinin yaşam standartlarının düşeceğine ve zor bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda aile içi problemlerin artacağına işaret eden rüya, düzeninin bozulacağına ve kontrolü kaybedeceğine dikkat çeker. Şanssızlıkların üst üste geleceğine, rahatının kalmayacağına ve huzursuz olacağına işarettir. Ayrıca maddi ve manevi problemler yaşayacağına, kendini kötü hissedeceğine, rahatının kaçacağına ve mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada Yokuş Aşağı İnmek

Rüyada yok aşağı inmek, maddi problemler yaşayacağına ve ticarette başarısız olacağına işaret eder. Yatırımların karşılığını bulmayacağına, zarar edeceğine, emeklerinin hiç olacağına ve gelirinin düşeceğine işarettir. Aynı zamanda geçim derdine düşeceğine işaret eden rüya, parasını kontrol edemeyeceğine ve aile içi sorunlar yaşayacağına dikkat çeker. Günden güne artan sorun ve problemlerin habercisidir.

Rüyada Merdivenden İnmek

Merdivenden inmek, işlerinin bozulacağına ve gelirinin düşeceğine işaret eder. Yaşayacağı olumsuz gelişmelerin, rüya sahibine yenilikleri getireceğine işarettir. Özellikle yakın zamanda yapacağı yeniliklerin, rüya sahibini biraz da olsun rahatlatacağına işaret eder. Ayrıca sıkıntılarının uzun süre devam edeceğine ve bir süre daha zorlanacağına delalettir. Bkz. Basamak

attan inen kız

Dağdan İnmek

Dağdan inmek, güzel işler içinde bulunacağına ve iyi insanlarla tanışacağına işaret eder. Hayır ve iyilik göreceğine, keyfinin yerine geleceğine ve mutlu olacağına işarettir.

Yüksekten Korkarak İnmek

Yüksekten korkarak inmek, çevresindeki kötü insanlara işaret eder. Özellikle yakın görünen arkadaşlarının, rüya sahibine ihanet edeceğine işarettir.

Rüyada Uçurumdan İnmeye Çalışmak

Bu rüyayı gören kişinin başarı elde edeceğine ve gururlanacağına işaret eder. Hayırlı ve güzel gelişmelerin habercisidir.