Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada işediğini görmek rüya tabiri için pisuvar

Rüyada İşediğini Görmek

80

İşemek, pek iyi değildir. Rüya sahibinin bazı kötü durumlar yaşayacağına ve sıkıntılara işaret eder. Ayrıca, bazı tartışmaların büyümesine ve geri dönüşü olmayan yollara gireceğine işarettir. Üstelik, bu günlerde rüya sahibinin çevresinde olacak bazı olaylar yüzünden kötü hissedeceğine işaret eder. Aile içerisinde çıkacak sorunlar da bunların üstüne gelince, rüya sahibi zor günler geçirecektir.

Rüyada Altına İşemek

Rüyada altına işemek, rüya sahibinin hatalarına ve muammalara işaret eder. Rüya sahibini geçmişinde bazı aklına yatmayan sıkıntıların ve kötü olayların olduğuna işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin bu sorunu çözmesi halinde, çevresindeki bir kişi hakkında önemli bir sır öğreneceğine işarettir. Üstelik, rüya sahibinin de önemli bir sırrının olduğuna ve insanların bunu öğrenmelerinden çekindiğine işaret eder. Gelecek günlerin kişi için pek iyi olmadığına ve bundan sonra da zorlukların peşini bırakmayacağına işarettir.

Rüyada Kan İşemek

Kan işemek, iyi bir rüya değildir. Rüya sahibinin zorluk ve sıkıntı içine düşeceğine işaret eder. Ayrıca, kişinin bazı sağlık sorunları yaşayacağına ve alacağı kötü haberlerle beraber kendisini kötü hissedeceğine delalet eder. Üstelik rüya sahibinin yaşayacağı bu sıkıntılı olayları tam atlattım derken, yenilerinin çıkacağına ve daha zor durumlara düşmeye delalettir. Hatta, rüya sahibinin çevresinden duyacağı kötü sözler nedeniyle daha da kötü hissetmesine işaret eder. Gelecek günler rüya sahibi için pek iyi değildir. Bu yüzden, kendisine daha iyi davranması ve çabalaması gerekir.

Rüyada yatağa işemek

Yatağa işemek, rüya sahibinin çevresinden gelen iyi niyetli önerileri dikkate almadığına işaret eder. Bu yüzden, rüya sahibinin sıkıntı içine düşeceğine ve itibarsızlaşacağına delalettir. Öyle kötü bir duruma düşecektir ki, kimsenin yüzüne bakamayacaktır. Kötü niyetli tavsiyeler olacağı gibi iyi niyetli tavsiyeler de olacaktır. Özellikle, rüya sahibinin iyi niyetli tavsiyeleri görmesi ve ona göre hareket etmesi gerekir. Eğer rüya sahibi dikkat etmezse, sonuçları ağır olacaktır.

Rüyada denize işemek

Denize işemek, rüya sahibinin devlete vereceği paralara işaret eder. Kişinin elinden çıkacak olan, devlete borçlu olduğu parayı vermesine işarettir. Üstelik, rüya sahibinin bol bol bağış yapacağına ve hayır işlerinde bulunacağına da işaret eder.