Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Isınmak

28

Rüyada ısınmak, çalışmalarının ve çabalarının karşılığını alacağına işaret eder. Rüya sahibinin planlı çalışacağına ve ter dökeceğine işarettir. Bu sayede kazanç elde edeceğine, huzura ereceğine ve keyifleneceğine işaret eder. Hatta beklemediği anda gelecek müjdeli haberlerin, rüya sahibini daha mutlu bir döneme sokacağına işarettir. İyiliklerin ve güzelliklerin, rüya sahibinin hayatında çoğalacağına dikkat çeker. Üstelik yeni insanlarla tanışacağına işaret eden rüya, onlardan fayda göreceğine de işarettir. Sonrasında sevdikleriyle beraber vakit geçireceğine ve onlarla uzun uzun sohbet edeceğine işaret eder. Hatta büyük etkinliklere katılan rüya sahibinin, her zaman iyi insanlarla beraber olacağına dikkat çeker.

Rüyada ısınmak, çevresinde ve ailesinde bulunan sıkıntıların biteceğine işaret eder. İnsanların rahatlayacağına ve dertlerden uzak olacağına işarettir. Özellikle sevilen insanların, rüya sahibine destek olacağına ve engelleri beraber aşacaklarına işaret eder. Bu sayede güçlü hisseden rüya sahibinin, daha büyük işler yapmak için motivasyon bulacağına işarettir.

Rüyada Güneşte Isınmak

Sıkıntıların ve dertlerin sonuna işaret eder. Rüya sahibinin rahat bir döneme gireceğine ve iş yaşamında hayırlı olaylar yaşayacağına işarettir. Özellikle kariyerinde hızla ilerleyeceğine işaret eden rüya, yeni insanlarla tanışacağına ve fayda göreceğine dikkat çeker. Güzelliklerin ve hayırlı olayların, hayatının bir paraçası olacağına işarettir. Kendine bir yol çizeceğine, plan yapacağına ve bu planı uygulayacağına da işaret eder.

Rüyada Isınmak İçin Ateş Yakmak

Rüyada ısınmak için ateş yamak, sıkıntı ve dertlerin sonuna işarettir. Rüya sahibinin rahat bir hayata sahip olacağına ve huzurlu hissedeceğine işaret eder. Ayrıca yaşayacağı güzel olayların, keyfini yerine getireceğine dikkat çeker. Engelleri bir bir aşan rüya sahibinin, huzurlu bir hayata sahip olacağına işarettir. İmkanlarını genişleteceğine, maddi kazanç elde edeceğine ve daha iyi bir hayata sahip olacağına delalet eder. Bkz. Ateş