Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Isıtmak

27

Rüyada ısıtmak veya bir şey ısıttığını görmek, maddi kazanca işaret eder. Rüya sahibinin eline yüklü miktarda para geçeceğine işarettir. Ayrıca yaşayacağı güzel olaylara ve gelişmelere işaret eden rüya, kurtuluşa ereceğine ve hatalarından döneceğine işaret eder. Aynı zamanda günahlarından tövbe edeceğine, dine yaklaşacağına ve insanlara iyi davranacağına işarettir. Sonrasında her şeyin çorap söküğü gibi geleceğine, dilediği gibi bir hayata sahip olacağına ve mutluluğunun artacağına işaret eder. Üstelik beklemediği anda gelen güzel haberlerin, rüya sahibini keyiflendireceğine dikkat çeker.

Rüyada Yemek Isıtmak

Sorumluluklarını yerine getiremeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin işlerini yapmayacağına ve tembellik edeceğine işarettir. Bu yüzden sıkıntı çekmeye ve mutsuzluğa dikkat çeker. Ayrıca sıkıntıların ve dertlerin artmasıyla beraber, çevresindeki gereksiz insanların sayısı da artacaktır. Sonrasında radikal kararlar alarak, problemlerin çözümü için uğraşacağına ve sıkıntılarından bir bir kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Çorba Isıtmak

Rüyada çorba ısıttığını gören kişinin, hayırlı olaylar yaşayacağına ve mutlu olacağına işarettir. Özellikle ailesindeki huzurun, rüya sahibini rahatlatacağına dikkat çeker. Hatta sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, keyfinin yerine geleceğine ve yüklü kazanç elde edeceğine de işarettir.

Rüyada Süt Isıtmak

Rüyada süt ısıttığını görmek, engelleri aşacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayalleri için çabalayacağına, emek vereceğine ve ter dökeceğine işarettir. Bu sayede maddi ve manevi olarak güzel yerlere geleceğine işaret eden rüya, büyük başarılara imza atacağına dikkat çeker.

Rüyada Su Isıtmak

Rüyada su ısıttığını gören kişinin, hayatına bolluk ve bereket hakim olacaktır. Keyifli günler geçireceğine ve sevdikleriyle beraber olacağına işaret eder. Üstelik sıkıntılardan kurtulacağına ve rahat bir hayata sahip olacağına dikkat çeker.