Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada jaguar görmek rüya tabiri için ormandaki jaguar

Rüyada Jaguar Görmek

47

Jaguar Görmek, duygularını saklayan kişiyi gösterir. Rüya sahibini çevresiyle, duygularını ve düşüncelerini paylaşmadığına işaret eder. Her zaman içine atan ve kimseyle duygularını paylaşmayan, içine kapanık insanı gösterir. Ayrıca jaguar görmek kişinin çevresinde bulunan, gereksiz ve kötü kimselere işaret eder. Bu kişilerin rüya sahibine, zararının dokunacağına ve ayağını kaydıracaklarına delalettir.

Jaguar rüyasını gören kişinin, çevresinde bulunan münafık kimselere işarettir. Bu kişileri rüya sahibinin tespit edip, onlardan uzaklaşması gerekir. Aynı zamanda bu insanların, rüya sahibine büyük zararlar vereceğine delalet eder. Arkasından kuyusunu kazan insanların, gelecek günlerde gerçek yüzlerini göstereceklerine de işarettir.

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek

Vahşi hayvan görmek, azimli ve çalışkan insanlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin, amaçları uğrunda çalışacağına ve başarıyı elde edeceğine işarettir. Ayrıca kişinin, kararlı ve istekli bir insan olduğuna delalet eder. Aynı zamanda hayalleri ve amaçları uğruna, çalışan ve emek veren rüya sahibine işarettir. Bu sayede, yeni bir hayata sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Yırtıcı Hayvan Görmek

Rüyada yırtıcı hayvan gören kişinin, zorluklara karşı dik duracağına işaret eder. Umudunu her zaman koruyarak, zorluklara karşı dayanıklı olacağına delalettir. Aynı zamanda kişinin, şansının yaver gideceğine işaret eder. Ayrıca işlerini ve hayatını yoluna koyarak, hayatına yeni bir sayfa açacağına işarettir. Gelecek günlerde karşısına çıkacak fırsatların, rüya sahibine mutlu bir hayat vereceğine işaret eder.